×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آب رابر دارای هیچ گونه آلودگی میکروبی و شیمیایی نیست

به گزارش “راه آرمان” محمد رضا فرحبخش مدیر شبکه بهداشت ودرمان در گفت وگو با خبرنگار ما در رابطه با بوی بد آب رابر گفت: هر هفته آب رابر از نظر میکروبی آزمایش می شود با توجه به این آزمایشات تاکنون هیچگونه آلودگی میکروبی و شیمیایی در شبکه آبرسانی شهر رابر مشاهده نشده است.

وی افزود: حجم آب در فصل پاییز کم می شود با توجه به بارندگی کم، طعم و بو آب در اثر ورود برخی از مواد آلی تغییر می کند این اطمینان را می دانم، هیچ گونه بار میکروبی در آب رابر وجود ندارد.

مدیرشبکه بهداشت ودرمان رابرگفت: به کسانی که از آب معدنی در شهرستان استفاده می‌کنند متذکر می‌شوم ظروف پلاستیکی آب معدنی در معرض آفتاب  قرار می گیرد به خاطر مواد شیمیایی که تولید می‌کنند ضرر آن بیشتر آب رابر است.

وی افزود: آب رابر بهترین آبی است که می توان استفاده کرد، این آب هر هفته از لحاظ میکروبی آزمایش می شود این اطمینان  کامل را به مردم می دهم که با  خیال راحت از آب رابر را استفاده کنند.

وی همچنین درمورد حضور پزشکان متخصص در بیمارستان گفت: هر روز پزشک متخصص اطفال و داخلی، دو روز در هفته متخصص زنان و متخصص رادیولوژی پنج  شنبه و جمعه ها دو هفته در میان در بیمارستان رابر حضور دارند.

دکتر فرحبخش از حضور متخصص رادیولوژی در دو روز هفته ازآبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: در سطح شهر تقریباً مشکل سونوگرافی مردم حل شده است و از آبان ماه به بعد متخصص رادیولوژی دو روز در هفته  در بیمارستان حضور خواهد داشت.

انتهای پیام /

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false