×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آزادی ۲۸۰ زندانی جرائم غیرعمد به همت شوراهای حل اختلاف ویژه زندانهای استان کرمان

مهدی تقی زاده گفت: با پیگیری و تلاش اعضای شوراهای حل اختلاف ویژه زندان درچهار ماهه نخست سال جاری ، ۲۸۰ زندانی از زندان های این استان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

مهدی تقی زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمان در رابطه با آزادی زندانی جرائم غیر عمد در چهار ماهه نخست امسال گفت: در حال حاضر ۱۲ شورای حل اختلاف در سطح زندان های استان فعال است که با پیگیری موثر آنها و با هدف کاهش جمعیت کیفری زندان ها زمینه آزادی این افراد فراهم شده است.

وی عنوان کرد: در چهار ماهه نخست امسال تعداد یک هزار و ۱۰۷ فقره پرونده توسط مراجع قضایی استان و یا با درخواست شاکی پرونده برای صلح وسازش به شعب شوراهای حل اختلاف ویژه زندانیان مستقر در زندان های استان ارجاع شده است.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمان ادامه داد: با تلاش اعضای شعب شوراهای حل اختلاف ویژه زندانیان مستقر در زندان های استان بیش از یک هزار و ۸۱ فقره پرونده مختومه و ۷۹۷ فقره منجر به صلح و سازش شده است.

تقی زاده اظهار امید واری کرد که در روز های آتی با تلاش همکاران و توسعه فرهنگ صلح، سازش وگذشت بتوانیم زمینه آزادی تعداد بیشتری از زندانیان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false