×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آغاز پروژه زیر گذر ابارق طی ١۵ روز آینده/ اجرای باند دوم‌ جاده دارزین – دهبکری

علی حاجی زاده از شروع پروژه زیر گذر ابارق طی ۱۵ روز آینده و اجرای باند دوم جاده دارزین- دهبکری خبر داد.

 

به گزارش راه آرمان؛ شامگاه گذشته هادی شهسوار پور فرماندار بم، بهمراه معاونین، بخشداران دهبکری و بروات با علی حاجی زاده مدیرکل و معاونان اداره کل راه و شهرسازی در سالن اجتماعات اداره کل راه شهر سازی استان کرمان دیدار کردند.

حاجی زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در این جلسه با اشاره به ترانزیتی بودن و اهمیت مسیر کرمان-بم و زاهدان و همچنین پر مخاطره بودن و حادثه خیزی آن خاطر نشان کرد: با مشارکت شرکت های سرمایه گذاری با دولت میتوان از ظرفیت ویژه آنان در جهت احداث کنار گذر بم تا نرماشیر استفاده کرد و این مهم در قانون بودجه نیز لحاظ شده است.

وی در ادامه افزود: شروع پروژه زیر گذر ابارق طی ١۵ روز آینده و تسریع در روند اجرای آن، اجرای باند دوم جاده دارزین-دهبکری و اجرای طرح‌های مشترک جهت راه‌های اصلی سطح بخش با همکاری دولت و سرمایه گذاری بخش خصوصی و معین اقتصادی به تصویب رسید.

حاجی زاده با اشاره به واریز سهم آورده متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان بم به تعداد ۸۰ نفر از الحالق بخشی از اراضی ملی به طرح تفصیلی شهر بم جهت اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبرداد و اظهارکرد: طبق توافق صورت گرفته بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور تمامی هزینه های اخذ پروانه ساخت واحد های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در کشور با ۵۰ درصد تخفیف انجام خواهد شد.

شایان ذکر است این جلسه با بیان مسائل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان بم‌ توسط فرماندار و قول مساعدت و پیگیری از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان نیز به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/بم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false