شهباز حسن پور نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ با اعلام تروریستی خواندن سپاه پاسداران ثابت کرد که به دنبال باج خواهی در منطقه است.


شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران اظهار داشت: امام ما فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود و امروز بایستی بگوییم عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد و ترامپ و در یک کار نابخردانه و احمقانه کسی که بار ها اعلام کرده فقط زبان زور دارد امروز به نوعی دیگر با اعلام تروریستی خواندن سپاه پاسداران ثابت کرد که به دنبال باج خواهی در منطقه است.


وی در ادامه افزود: ترامپ باید بداند که ملت ما یک پارچه هماهنگ و منسجم قوی و محکم در مقابل تهدیدات آمریکا خواهد ایستاد و نشانه بارز آن حرکت بسیار زیبا وحدت پسندانه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بود که کلیه نمایندگان با هر تفکر و از هرجناح سیاسی یک پارچه لباس سبز پاسداری را پوشیده و به آمریکا اعلام نمودند شاید ما در مسائل سیاسی و داخلی اختلاف نظر هایی را داشته باشیم اما در انسجام علیه اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا یک پارچه همه پاسداریم و جواب کوبنده ای به استکبار جهانی و خلف نامشروعش اسرائیل خواهیم داد.


حسن پور در ادامه افزود: سپاه نه در زمان وقوع سیل و حوادث در کنار مردم بوده است بلکه در زمان بازسازی هم در کنار مردم و برای خدمت و در خدمت مردم خواهد بود.


وی در خصوص اقدامات سپاه از اول انقلاب تا به الان گفت: نگاهی به کارنامه در خشان وسراسر افتخار سپاه پاسداران بیندازیم تا بدانیم که اگر امروز سپاه به واسطه جان برکف بودن و در خدمت ملت بودن برای رسیدن به اهداف اسلام عزیز از جان خود گذشته و کارنامه درخشانی دارد چه در عرصه نظامی وچه درعرصه عمرانی همیشه در کنار ملت و تحت فرمان نائب امام زمان بوده است.

تهیه و تنظیم:مسلم سعید

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری