×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آمریکا توان ارائه خدمات درمانی به ۵۰ ایالت درگیر بیماری خود را خود را ندارد/ پیشنهاد کمک به ایران با هدف جاسوسی است

حسن بهشتی پور گفت: پیشنهاد آمریکا برای کمک به ایران دروغ است چرا که کمک ها می تواند به راحتی از طریق صلیب سرخ و ارتباط آن با هلال احمر ایران ارائه شود ولی همانطوری که رهبری گفتند آمریکایی ها به دنبال این هستند افرادی را با عنوان کمک برای جاسوسی به ایران بفرستند.

حسن بهشتی پور در گفت و گو با خبرنگار راه آرمان اظهار کرد: اظهارات مقام معظم رهبری در خصوص بی اعتمادی به آمریکا کاملا درست است و ما به این دولت توسعه طلب و سود جو در هیچ بعدی نمی توانیم اعتماد کنیم.

 

کارشناس ارشد مسائل سیاسی در ادامه با اشاره به صحبت فرصت طلبانه آمریکا مبنی بر اینکه ایران را تحریم دارویی و غذا نکرده اند، تصریح کرد: این صحبت یک دروغ آشکار و شعار دروغین است چرا که در عمل شرکتی که به عنوان مثال ضد سرطان تولید می کند برای ارسال دارو به ایران باید پول دریافت کند و مبادله بانکی انجام شود و آمریکا به هیچ عنوان این زمینه بانکی را فراهم نکرده است و اگر کشورها با ایران مبادله بانکی انجام دهند تحریم می شوند.

 

بهشتی پور ادامه داد: آمریکا برای حفظ ظاهر و فریب مردم ایران و افکار عمومی جهان می گوید تا به حال ایران را تحریم غذایی و دارویی نکردیم ولی از آن طرف اجازه مبادلات بانکی را به هیچ کشوری با ایران نمی دهد لذا ما با یک دروغگو و شارلاتان رو به رو هستیم که سعی می کند مردم ایران را فریب دهد.

 

وی در واکنش به صحبت رئیس جمهور آمریکا که می گوید من می خواستم کمک هایی را به ایران بفرستم ولی آن ها قبول نکردند، گفت: این هم دروغ دیگری است که از سوی آمریکا مطرح می شود چرا که کمک ها می تواند به راحتی از طریق صلیب سرخ و ارتباط آن با هلال احمر ایران ارائه شود ولی همانطوری که رهبری گفتند آمریکایی ها به دنبال این هستند افرادی را با عنوان کمک برای جاسوسی به ایران بفرستند و کار اطلاعاتی انجام دهند و یک هدف دیگری دارند.

 

این کارشناس مسائل بین الملل شعارهای تو خالی آمریکا را تظاهر برای انسان دوستی عنوان و بیان کرد: جالب اینجاست امروز آمریکا با شیوع ویروس کرونا دچار کمبودهای مختلف هستند و حدود ۵۰ ایالت آن ها درگیر بیماری شده اند و امکانات لازم را برای این حجم از خدمات را ندارند پس چگونه می خواهند به کشورهای دیگر خدمات بدهند که مقام معظم رهبری به درستی به این موضوع اشاره کردند.

مصاحبه و تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false