×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اجرای تئاتر «مادر شهید اکبر دانشی» زندگی مرا متحول کرد/ مردم هنوز دلشان به مادران شهدا نزدیک است

فاطمه رادمنش گفت: بعد از اجرای تئاتر مادر شهید اکبر دانشی دریافتم که مردم هنوز دلشان به مادران شهدا نزدیک است و با آنان همزاد پنداری می کنند.

به گزارش راه آرمان، فاطمه رادمنش بازیگر تئاتر در خصوص اجرای تئاتر مادر شهید اکبر دانشی گفت: اجرای این تئاتر بعد از مطالعه کتاب آن۲۳ نفر به ذهن من رسید و از آنجایی که شهید اکبر دانشی سرنوشتی مجهول داشت، احساس کردم که این سوژه می تواند بر مخاطب من نیز اثر بگذارد.

این بازیگر تئاتر ادامه داد: زمانی که برای اجرای این تئاتر بر روی صحنه عصر جدید می رفتم، ایمان داشتم که این یک اجرای موثر است اما باور نمی کردم که تا این حد بتواند بر مردم اثر بگذارد و با این میزان از اقبال مردم مواجهه شود.

وی عنوان کرد: قلبا با مادران شهدا پیوند دارم و نقشی که در دفاع مقدس ایفا کردند ستودنی است اما این سرمایه های عظیم کم کم از میان ما می روند و هر روز در سوگ یکی از این عزیزان هستیم از این روز دوست دارم وقت زیادی را در کنار این مادران بگذرانم.

رادمنش بیان کرد:  ماجرای شهید اکبر دانشی یکی از خاص ترین کارهایی است که انجام دادم، با مطالعه کتابی در خصوص زندگی این شهید، به احوال مادر این شهید اندیشیدم که منتظر هر خبری از فرزندش است حال این خبر می تواند بند پوتین و یا حتی دکمه لباسش باشد.

بازیگر تئاتر توضیح داد: اجرای تئاتر ” مادر شهید اکبر دانشی” اتفاق پر برکتی بود که زندگی مرا بسیار متحول و با برکت کرد اگر چه این مدل از اجراها را بیش از این نیز بارها اجرا کرده بودم اما از طریق رسانه ملی بیشتر به چشم آمد.

وی عنوان کرد: بعد از اجرای تئاتر مادر شهید اکبر دانشی دریافتم که مردم هنوز دلشان به مادران شهدا نزدیک است و با آنان همزاد پنداری می کنند.

رادمنش گفت: از برکت این اجرا بود که به عنوان مربی در مجموعه عصر جدید پذیرفته شدم و اکنون با این مجموعه در حال همکاری هستم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false