عضو شورای اسلامی شهر کرمان گفت:نتیجه قطعی در خصوص خلعیت پیمانکار پل سیدی حاصل نشد و قرار بر این شد که مشاور پروژه نیز گزارشات خود را در این زمینه ارائه دهد و اگر در این خصوص نظر شورا مثبت باشد به طور قطع آنچه که به نفع شهر و شهرداری کرمان همان در شورا مصوب و اجرا خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

علی اکبر مشرفی عضو شورای اسلامی شهر کرمان در گفتگو با شکه اطلاع رسانی آرمان کرمان  اظهار کرد :در جلسه شورای عمومی شب گذشته مسئله خلعیت از پیمانکار پل سیدی مطرح شد  که آیا خلعیت الان به دست شهرداری و در راستای به اتمام رساندن هر چه سریعتر پل سیدی انجام شد و  یا خلعیت نکردن و همکاری با پیمانکار مد نظر قرار گرفته شود.

 

 

این عضو شورای اسلامی شهر کرمان ادامه داد:نتیجه قطعی در این موضوع حاصل نشد و قرار بر این شد که مشاور پروژه نیز گزارشات خود را در این زمینه ارائه دهد و اگر در این خصوص نظر شورا مثبت باشد به طور قطع آنچه که به نفع شهر و شهرداری کرمان همان در شورا مصوب و اجرا خواهد شد اما هنوز در این رابطه تصمیم گیری نشده است .

 

 

وی در رابطه با ادامه کار پل سیدی در صورت خلعیت پیمانکار عنوان کرد:اگر این کار صورت گرفت مانده کار از طریق مناقصه به اطلاع عموم می رسد تا یکی از پیمانکاران مربوطه ادامه کار را انجام دهد ولی معتقدم چنانچه ادامه کار توسط سازمان عمران شهرداری انجام شود منطقی تر خواهد بود .

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری