یوسف سبحانی گفت : در پی اختلاف برخی افراد با سرمایه گذار معدن مس گمرکان، اخلال در کار معدن ایجاد شده بود که در حال حاضر وضعیت امنیتی این معدن به حالت مطلوب سابق برگشته است و قریب به ۲۸۰کارگر در این معدن در حال کار هستند .

یوسف سبحانی در گفتگو با خبرنگار” راه آرمان “ با اعلام اینکه دستگاه قضائی اجازه نمی دهد چرخ تولید متوقف گردد، اظهار داشت:در حال حاضر وضعیت امنیتی این معدن به حالت مطلوب سابق برگشته است و قریب به ۲۸۰کارگر در این معدن در حال کار هستند.


دادستان عنبرآباد اعلام کرد:در راستای منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)و تاکیدات ریاست قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان کرمان،کمیته حمایت حقوقی و قضائی از سرمایه گذاری در ابعاد حقوقی و قضائی در شهرستان عنبرآباد راه اندازی شده است.


سبحانی خاطرنشان ساخت:پس از حمایت های به عمل آمده از سوی مسئولان از بخش خصوصی ،سرمایه گذار متعهد گردید نسبت به افزایش سرمایه گذاری در منطقه گمرکان و احداث کارخانه ای با هزینه ای بالغ بر ۴هزار میلیارد تومان و اشتغال زائی برای قریب به ۵۰۰نفر اقدام نماید .


وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت : در پی اختلاف برخی افراد با سرمایه گذار معدن مس گمرکان، اخلال در کار معدن ایجاد شد.


دادستان عنبرآباد با بیان اینکه افراد اخلالگر هیچ مالکیتی بر معدن ندارند، گفت : امروز با حضور اعضای شورای تامین از معدن مس بازدید داشتیم با بررسی های انجام شده بیشتر کارگران مشغول بکار این معدن از اهالی منطقه بوده و دادستانی در راستای حقوق عامه وحمایت از سرمایه گذاری به این موضوع ورود کرد.


سبحانی اظهارداشت:با حمایت اعضای شورای تامین و دستگاه قضا در این رابطه منجر شد تا سرمایه گذار معدن گمرکان اقداماتی در جهت تاسیس و راه اندازی کارخانه جدید را در محل معدن آغاز کند.


وی گفت:دستگاه قضا در راستای منویات رهبر انقلاب مبنی بر نامگذاری سال رونق تولید،باجدیت در این حوزه ورود پیدا کرده و با هر اقدامی که موجب توقف رونق تولید شود به شدت برخورد می کند.


دادستان عنبرآباد گفت :در واقع رونق معادن موجب ایجاد اشتغال برای افراد بومی منطقه می شود که این امر کاهش آسیب های اجتماعی از قبیل فقر،بیکاری واعتیاد را در پی خواهد داشت واز همه مهمتر منجر به کاهش جرائم می شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد : باعوامل اخلال در کار معدن بشدت برخورد خواهد شد و اجازه نخواهیم داد که بخاطر چند نفر ارازل واوباش سرمایه گذاران ما احساس ناامنی کنند.

انتهای پیام /

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری