×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اردوهای طرح هجرت دانش آموزی در رفسنجان آغاز شد

اردوهای طرح هجرت دانش آموزی با همکاری بسیج و آموزش و پرورش در سطح مدارس رفسنجان اغاز شد.

فتحیه محمدی فرمانده بسیج دانش آموزی حوزه حضرت زینب(س) در گفت و گو با راه آرمان در رابطه با اردوهای طرح هجرت دانش آموزی اظهار داشت: اردوهای هجرت دانش آموزی در تابستان ۹۸ بصورت یک، هفت و ده روزه برگزار می شود ، اردوها از ۱۱ تیرماه از مدرسه ی امینیان قاسم آباد آغاز شد و در مدارس میرزا مدد، امیرکبیر و امام صادق(ع) نیز برگزار می شود.
محمدی گفت: هزینه رنگ آمیزی محیط این مدارس صدو پنجاه تا دویست میلیون تومان برآورد شده است که با هماهنگی سپاه و آموزش و پرورش با اجرای اردوهای جهادی دانش آموزی هزینه ی رنگ آمیزی به بیست میلیون تومان کاهش یافت و به بهترین نحو انجام می شود.
وی افزود: امسال برای اولین ترمیم منازل دو دانش آموز بی بضاعت برای رنگ آمیزی نیز در دستور کار اردوهای طرح هجرت در رفسنجان قرار گرفت و هزینه ی دو میلیون تومان در نظر گرفته شده است و
رنگ آمیزی منازل دانش آموزی در هفته ی جاری انجام‌میشود.
محمدی بیان داشت: تعداد ۵۰۰ داوطلب حضور در اردوهای طرح هجرت دانش اموزی نام نویسی کردند که سیصد نفر دانش آموزان دبستان و مابقی دبیرستان بوده اند.
وی تصریح کرد: در اردو جهادی علاوه بر سازندگی، خود سازی نیز مطرح است.
وی افزود:برنامه های نجوم خدا شناسی،تربیتی فرهنگی،هنری و مشاوره را

تمامی برنامه های این اردو برای آماده سازی دانش آموزان برای جهاد های بزرگ تر و حضور در اردو جهادی دانشجویی است که در قالب مباحث خداشناسی، تربیتی، فرهنگی، هنری و مشاوره مطرح می شود.

طرح هجرت
طرح هجرت
طرح هجرت
طرح هجرت
انتهای پیام/

برچسب ها:

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false