×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

نام گذاری کوچه ها بعد از واگذاری مسکن و شهرسازی به شهرداری امکان پذیر است/ سطل های زباله به دلیل تجمع حشرات و ایجاد آلودگی جمع آوری می شوند

 به گزارش “ راه آرمان ” اهالی انتهای شهرک مطهری همان جا که خانه های مسکن مهر احداث شده است، از این که خیابان و کوچه هایشان فاقد نام هستند، گلایه مند بوده و در ارتباط با کانال خبری راه آرمان خواستار پی گیری و مطالبه گری از این طریق شده اند.

یکی از اهالی این منطقه به ادمین کانال ” راه آرمان” چنین نوشته ای ارسال کرده است:

«سلام من از ساکنین انتهای شهرک مطهری هستم که تعداد زیادی از مسکن مهرها آنجا هستند در حالی که خیابان ها و شهرک ها مشخص هستند اما خیابانها فاقد اسم اند اگر ما بخواهیم به کسی آدرس بدهیم حیرانیم چی بنویسیم بسته پستی نمی توانیم بفرستیم خواهش می کنم رسیدگی فرمائید.»

فرد دیگری با ارسال یک عکس گلایه مند شده و بیان کرد است:

با مراجعه به شهرداری منطقه ۳ می گویند که سطل زباله توی سطح شهر‌برداشته شده ،پس تکلیف این زباله ها چیست؟

حمید معین الدینی معاون خدمات شهری منطقه ۳ کرمان در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با نام گذاری کوچه و خیابان های انتهای شهرک مطهری گفت: نام گذاری کوچه و خیابان ها بر عهده کمیته نامگذاری معابر است.

وی  ادامه داد: پس از تعیین نام از سوی کمیته نام گذاری معابر، شهرداری موظف است تتابلوهای کوچه و خیابان های مشخص شده را آماده سازی و نصب نماید.

معاون خدمات شهری منطقه ۳ کرمان توضیح داد: شهرداری آماده انجام خدمات برای مناطق مختلف از جمله خیابان و کوچه های انتهای شهرک مطهری است اما این منطقه هنوز در اختیار مسکن و شهرسازی است و به شهرداری واگذار نشده است.

معین الدینی تاکید کرد: پس از واگذاری کوچه ها و خیابان های انتهای شهرک مطهری از سوی مسکن و شهرسازی؛ شهرداری می تواند در رابطه با نصب نام کوچه و خیابان های این منطقه اقدام نماید.

وی در خصوص جمع آوری سطل های زباله در سطح شهر گفت: مهم ترین موضوع در رابطه با جمع آوری زباله ها در سطح شهر فرهنگ مردمی است.

معاون خدمات شهری منطقه ۳ کرمان  ادامه داد: شهروندان باید به ساعات جمع آوری زباله توجه نمایند و در این ساعات زباله های خانه خود را درکوچه بگذارند اما از آنجا که برخی افراد نسبت به این مساله بی تفاوت هستند از این رو شاهد جمع شدن زباله در گوشه برخی کوچه و خیابان ها هستیم.

معین الدینی با تاکید بر این که سطل های زباله در سطح شهر جمع آوری می شود، بیان کرد: به دلیل جمع شدن آلودگی ها و حشرات در اطراف زباله ها، مرکز بهداشت و اداره محیط زیست اجازه استقرار سطل های زباله در سطح شهر را نمی دهند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false