یک کارشناس سیاسی گفت: مقامات سعودی با حمایت رژیم صهیونیستی سعدالحریری را به گروگان گرفته اند و با این عمل درصدد تضعیف جبهه مقاومت هستند.

 

 

 

به گزارش آرمان کرمان؛رضا خادمی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با رودبار ما با اشاره به استعفای سعد حریری نخست وزیر لبنان از مقام خود، گفت: این مسئله بسیار تعجب آوری است که فردی در خاک کشوری دیگر از مقام خود استعفا دهد.

وی با تاکید بر اینکه این استعفا بر اثر فشار حکام عربستان سعودی بوده است، تصریح کرد: حکام سعودی سعد حریری مقام یک کشور را که مصونیت سیاسی دارد، بازداشت کرده اند.

این کارشناس سیاسی با تاکید بر اینکه حکام سعودی با حمایت کشورهای غربی و رژیم سعودی یک مقام عالی رتبه یک کشور دیگر را به اسارت گرفته اند، عنوان کرد: قطعا آنها با این کار خود درصدد اجرای نقشه ای دیگری هستند.

رضا خادمی ادامه داد: مقامات سعودی نه تنها از سفر سعد حریری به کشور خودش لبنان جلوگیری می کنند بلکه خانواده اش را هم به گروگان گرفته اند.

وی اظهار کرد: این کار سعودی ها که مقام یک کشور را به اسارت بگیرند، در هیچ کجای دنیا سابقه نداشته است.
این کارشناس سیاسی تاکید کرد: استعفا نامه ای که توسط سعد حریری قرائت شد مشخص بود که در اتاق فکر سعودی ها نوشته شده است.

وی با بیان اینکه حریری با استعفا خود مغلوب سعودی ها شد، اظهار داشت: سعودی ها و رژیم صهیونیستی با این عمل خود درصدد تضعیف جبهه مقاومت و انتقام از ایران هستند و در این عمل نیمی از مردم لبنان از حربه آنها حمایت می کنند و اینکه چقدر موفق خواهند شد بستگی به اقدامات کارشکنانه آنها دارد که البته عاقبت این موضوع به ضرر خود آنها تمام می شود.

این کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد:  سید حسن نصرالله با سخنرانی عاقلانه خود خواست تا به این اتفاقات دامن زده نشود و تکلیف حریری مشخص شود.
انتهای پیام/۵۰۶۰

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری