×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اصحاب رسانه، رزمندگان میدان مبارزه  با استکبار هستند

به گزارش راه آرمان؛ حسین روحانی صبح امروز در سومین جلسه دادگاه مطبوعات استان کرمان ضمن تبریک تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اظهار داشت: از رویکرد و تاثیرات منطقه ای و جهانی جمهوری اسلامی نتیجه می گیریم که انقلاب اسلامی انقلابی صرفاً با رویکرد نظام سیاسی داخلی نبوده بلکه معمار این نظام با تکیه بر ایدئولوژی و مبانی دین مبین اسلام خصوصاً فرهنگ استکبار ستیز و آزادی خواه شیعه بذر انقلاب فکری و ایستادگی در برابر قدرت های سلطه گر را در افکار عمومی فرا ملی و جهانی کاشته است.

وی گفت: به حول و قوه الهی و ایستادگی و مقاومت ملت شریف و سربلند ایران فصل شکوفایی و ثمره دهی این انقلاب ایدیولوژیک در دنیا فرا رسیده است.

رئیس دادگاه مطبوعات استان کرمان بیان کرد: امید است ملت بزرگ ایران و مسئولان تحت امر ولایت رهبر معظم انقلاب اسلامی همانند گذشته با بصیرت و توجه به اهداف عالی انقلاب و عزت ملی موانع رشد نظام را برطرف کرده و با اتصال این انقلاب به انقلاب جهانی مصلح حضرت مهدی (عج) به زودی شاهد ثمرات جهانی آن باشیم.

روحانی اذعان کرد: نظام سلطه که در شرایط کنونی که خودش را بازنده تمامی میدان های سیاسی، اقتصادی و نظامی می بیند بر شدت جنگ رسانه ای افزوده است و در این عرصه اصحاب رسانه افسران و رزمندگان میدان مبارزه با استکبار می باشند.


وی ادامه داد: اصحاب رسانه با تاسی و پیروی از زرمندگان میدان مبارزه با استکبار می باشند که همانند گذشته با تاسی و پیروی از رزمندگان میدان جنگ فیزیکی و شهدا عالی نظام خصوصاً سید شهیدان جبهه مقاومت سپهبد شهید سلیمانی و مبارزه شبانه روزی، دشمن را به شکست خواهد کشید.

انتهای پیام/ن

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false