×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

افتتاح نخستین سامانه جامع آموزشی برای دانش آموزان نیازمند در کرمان

نخستین مدرسه آنلاین مجازی (سامانه جامع آموزشی) به‌ منظور ارائه آموزش‌های قبل از کنکور به دانش آموزان تحت حمایت و نیازمند پشت‌کنکوری به همت مرکز نیکوکاری احسان کریمان به‌صورت ویدیو کنفرانس در کرمان افتتاح شد.

به گزارش راه آرمان، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم افتتاح این سامانه آموزشی گفت: کمیته امداد به‌منظور خودکفایی مددجویان تحت حمایت برنامه‌های مختلفی در دستور کار خود قرار داده است که اشتغال، توانمندسازی و ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان و خانوارهای نیازمند ازجمله این اقدامات است.

وی ادامه داد: بخش عمده کار که این نهاد از آن غافل نشده است اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برای خانواده‌های تحت حمایت به‌ویژه دانش آموزان است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خاطرنشان کرد: تعدادی از خانواده‌های تحت حمایت این نهاد جزء نخبگان هستند که باید از ظرفیت و فنّاوری روز برای موفقیت دانش آموزان این خانواده‌های در کنکور استفاده کرد.

وی بیان کرد: راه‌اندازی این مدرسه و ارائه آموزش‌های قبل از کنکور به دانش آموزان نیازمند که با کمترین سرمایه انجام‌شده است سرمایه‌گذاری ارزشمند و کار ارزشمندی است.

انتهای پیام/نامجو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false