سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت: میزان جوجه ریزی در سطح شهرستان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به پارسال افزایش چشمگیری داشته است

 

به گزارشراه آرمان ؛ کامران شفایی، سرپرست شبکه دامپزشکی انار با اشاره به افزایش جوجه ریزی درسطح این شهرستان گفت: در این راستا تعداد ۳۸ مجوز بهداشتی جوجه ریزی به ظرفیت ۶۶۳هزار و ۶۰۰ قطعه صادر شده است.

وی افزود:بیشتر از ابتدای سال ۹۶ تا بهمن ماه همان سال با تعداد ۳۵ مجوز بهداشتی جوجه ریزی به ظرفیت ۶۴۰هزارو ۳۰۰ قطعه بوده است.

سرپرست شبکه دامپزشکی انار تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، برگزاری کلاس‌های آموزشی، نحوه و زمان واکسیناسیون، رعایت نکات و اصول بهداشتی و قرنطینه ای، بازدید‌های مکرر و توصیه‌های بهداشتی داده شده به مرغداران، شاهد کاهش میزان بیماری‌های شایع در بین طیور و افزایش بهره وری مرغداران و در نتیجه روند رو به رشد جوجه ریزی در شهرستان انار بوده ایم.

کامران شفائی در پایان گفت: امید است با همکاری و ارتباط تنگاتنگ مرغداران با شبکه دامپزشکی شهرستان بهبود سطح بهداشتی مرغداری‌ها و همدلی و همکاری سایر مسئولین شهرستان و از میان برداشتن مشکلات و موانع، بیش از پیش شاهد فعالیت مرغداران و افزایش میزان جوجه ریزی در ماه‌های آتی باشیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری