رئیس ستاد کنگره شهدای استان کرمان  گفت : پشت میز هر مدیری در نظام جمهوری اسلامی، خون ۱۰ شهید است پس آن مسئول باید خود را خدمت گذار مردم بداند نه  سرور و سالار ،  زیرا مردم  ما پشت سر امامی حرکت کردند که بالاترین شأن را خادمی ملت می دانست پس چطور ما که از امام دم می زنیم خود را سرو و آقای مردم بدانیم؟


به گزارش راه آرمان ؛ سرهنگ سعید کاظمی رئیس ستاد کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان  در خصوص دومین کنگره سرداران و ۶۵۰۰ شهید استان  اظهار داشت: در این کنگره سعی داریم بخشی از اخلاق و سیره شهدا را به جامعه بر گردانیم تا مشکلات حل شود؛ بنابراین راهبرد اصلی شهدا اخلاص،ایثار و مقاومت است که شهدا با آن، کشور را از سخت ترین دهه انقلاب به سلامت عبور دادند.

این مقام مسئول  گفت : در درجه اول برای انتقال این سه ویژگی باید شهدا را خوب بشناسیم که در این راستا به انتشار کتاب و مستندسازی اقدام کرده ایم و باید به رفتار شهدا به عنوان الگو نگاه کرد نه فقط تابلوی آنها بالای سرمان باشد در کنار شناخت، عمل به سیره آنها هم مهم است.

وی ادامه داد: مردم و مسئولین در جایگاه هایی که قرار گرفتند باید نگاه ویژه ای به این نکته داشته باشند که  اگر امروز به جای من نوعی شهید نشسته بود چه می کرد و اولویت کاری از نظر شهدا چه بود؛ اولویت ها باید با الگوگیری از شهید باشد که اگر چنین شد دیگر تبعیض و اختلافات  در جامعه نیست.

رئیس ستاد کنگره شهید استان کرمان بیان کرد: پشت میز هر مدیری در نظام جمهوری اسلامی، خون ۱۰ شهید است پس آن مسئول باید خود را خدمت گذار مردم بداند نه  سرور و سالار؛ زیرا مردم  ما پشت سر امامی حرکت کردند که بالاترین شأن را خادمی ملت می دانست پس چطور ما که از امام دم می زنیم خود را سرو و آقای مردم بدانیم؟

این مقام مسئول اظهار داشت :کشورهای منطقه در بحث امنیت و مبارزه با متجاوز از ما الگو گرفتند و نتیجه هم دیدند و با برگزاری اجلاسیه، این رویداد تمام نمی شود و در زمینه های ایجاد شده  ادامه دارد.

وی در پایان گفت:همه می خواهیم تحت عنوان نام شهدا کار کنیم و جایگاه و نام شهدا باید در همه برنامه های مرتبط با کنگره جای خود را باز کند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری