×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اول مهر ماه مرکز آموزش سربازی در بم افتتاح می شود

مجید خواجوئی نژاد گفت: در روز اول مهرماه مرکز آموزش سربازی را در بم افتتاح می کنیم.

به گزارش راه آرمان، مجید خواجوئی نژاد معاون فرمانده انتظامی استان کرمان شامگاه گذشته در نشست خبری اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ما در جنگ به نیروی مردمی متکی بودیم و رده ای را نمی توانیم مستثنی کنیم که در جنگ نقش نداشته باشد.

وی افزود: در حوزه امنیت نیز همچنان این وضعیت ادامه دارد و مشارکت و نقش مردم می تواند اثرگذار باشد زیرا امنیت یک مسئولیت اجتماعی است.

خواجوئی با اشاره به رزمایش مواسات و همدلی تشریح کرد: از سال ها قبل درگیر مشکل بودیم اما راهکار قانونی نداشتیم که با دید وسیع و جامع مقام معظم رهبری، راهی برای ادامه مشارکت ها باز شد.

وی در ادامه گفت: نظام جمهوری اسلامی نظام مردمی است و مواردی مانند مواسات و مشارکت مردمی دارد که در نیروی انتظامی اهدای بخشی از حقوق ماهیانه برای مردم نیازمند انجام شد.

خواجوئی با اشاره به اینکه دفاع همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: ۲۹ شهریورماه جاری و در راستای برنامه های گرامیداشت هفته دفاع نمایشگاه “نقش نیروی انتظامی در دفاع مقدس” در محل موزه دفاع مقدس افتتاح می شود.

معاون فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: تامین امنیت یکی از وظایف اصلی ناجاست که به این نقش در همه برنامه های هفته دفاع مقدس توجه شده و همچنان در کنار مردم هستیم.

وی اظهار کرد: برنامه روز سرباز در مجتمع آموزشی شهید مطهری برگزار می شود زیرا بخش عظیم و مؤثری که در حوزه های دفاع تأثیرگذار بود، سربازان بودند که عنوان افتخاری همه نیروهای مسلح است و ما افتخار سربازی را داریم.

خواجوئی با اشاره به سخنرانی فرماندهان انتظامی پیش از خطبه‌های نماز جمعه هفته آینده در ۱۱ شهر استان گفت: رژه خدمات مردم یاری و پزشکی استان با توجه به ضریب نفوذ جغرافیایی فرماندهی انتظامی در نقاط کمتر برخوردار از بهداشت در هفته دفاع مقدس اجرا می شود.

معاون فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: در روز اول مهرماه مرکز آموزش سربازی را در بم افتتاح می کنیم.

در این نشست برنامه های ارتش برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز اعلام و بیان شد: نمایشگاه پدافند نظامی در هوانیروز کرمان در ۳۰ شهریورماه جاری افتتاح می شود و عموم مردم می توانند از آن بازدید کنند.

انتهای پیام/ بم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false