صبح امروز همزمان با راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی سیزده آبان ماه سخنرانان در این راهپیمایی ه مواردی در خصوص ضرورت مقابله و مبارزه با استکبار جهانی آمریکا پرداخته اند که مشروح سخنان آنها را در گزارش زیر خواهید خواند.

 

 

 

 

به گزارش راه آرمان ؛ صبح امروز همزمان با راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی سیزده آبان ماه سخنرانان در این راهپیمایی ه مواردی در خصوص ضرورت مقابله و مبارزه با استکبار جهانی آمریکا پرداخته اند که مشروح سخنان آنها را در گزارش زیر خواهید خواند.

 

آیت الله خاتمی:توطئه آمریکا؛دو قطبی کردن مردم و جدا سازی آنان از ولایت فقیه/ایران با دو سرمایه رهبری و مردم پیروز میدان است

آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم کرمان در  مجلس خبرگان رهبری در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در کرمان  با اشاره به آیه ۱۲۰ سوره توبه گفت: در این آیه آمده است که هر گامی در این مسیر برداشتید برای شما ثبت شد و این اجتماعی بزرگ و باشکوه است.

وی با بیان اینکه در این جمع نسل دوم و سوم حضور دارند و عنوان سخنرانی من آمریکا دیروز و امروز است، ابراز کرد:برای نسل دوم و سوم انقلاب می گویم که آمریکا ۶۵ سال است در این کشور جنایت می کند از کودتای ۲۸مرداد ۱۳۳۲تا امروز علیه مردم در حال جنایت است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مسلط کردن رژیم وابسته،جنایتکار و غارتگر که پنجاه و هفت سال دین ستیزی،اخلاق ستیزی و غارت کارشان بوده است، عنوان کرد: پس از انقلاب نیز از هیچ اقدامی علیه انقلاب فرو گذار نکردند و مردم به حق لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و این انقلاب صورت گرفت.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جنایت آمریکا در صحرای طبس اظهار کرد: آمریکا با بسیج کردن هواپیما در صحرای طبس تلاش داشتند که بازوی جاسوسی خود را در ان محل قرار دهند.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه تحریک صدام علیه مردم، حمله به هواپیمای مسافربری و کشتن ۳۰۰ نفر در آسمان را از جمله اقدامات آمریکا علیه کشورمان دانست و اظهار کرد: جنگ اقتصادی از آغاز تاکنون، جنگ رسانه ای علیه مردم در فضای مجازی از مسائل دیگری است که میتوان به آن اشاره کرد.

وی تصریح کرد: تقویت گروهک منافقین، دست داشتن در اغتشاشات سال۸۸ و دی ماه ۹۶ و طراحی مداوم توطئه علیه ایران در مجامع بین المللی از جمله اقدامات دیگر دولت آمریکا علیه ایران اسلامی است.

امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه حضور در راهپیمایی علیه جنایات شکل گرفته کشورمان است، گفت:آمده ایم تا دشمن بداند مردم با همان شکوه ۵۸فریاد« مرگ بر آمریکا» را سر می دهند؛آمریکای امروز چهل برابر از گذشته ضعیف تر شده اند.

این مقام مسئول ادامه داد:آمریکا در عرصه های سیاسی و نرم افزاری ضعیف شده است و در عرصه سخت افزاری قدرتش را از دست داده است؛ در زمینه اقتصادی ۸۰۰ میلیارد کسری بودجه دارد؛ بنابراین آن چنان که ابر قدرت شرق فرو پاشیدف این قدرت نیز همین صورت خواهد شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ترامپ دروغگو ترین رئیس جمهور دنیا است، عنوان کرد: از روزی که بر سر کار آمده است تا کنون بیش از ۲۰۰ هزار دروغ گفته است و بی حیثیت ترین رئیس جمهور که به ملت و سایر دولت ها دروغ می گوید اوست.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه در یمن مشاهده می کنید که کودک شش ساله ای از گرسنگی در دامان مادر جان می دهد، گفت: دوازده میلیون یمنی در خطر قحطی قرار دارند که اتاق این جنگ و جنایت در آمریکا است.

آیت الله خاتمی با تأکید بر اینکه پیروز امروز میدان شما مردم هستید، ابراز کرد:شرایط آمریکا بسیار شکننده است و  چقدر نادانند افرادی که  در این شرایط نسخه  تسلیم را می پیچند؛ مقام معظم رهبری همانند امام خمینی (ره) فرمودند” به هیچ کس و در هیچ سطحی اجازه ی مذاکره را نخواهیم داد”.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مثَل آمریکا، مثَل سگ است، اظهار کرد:ملت بزرگ ایران چهل سال در برابر آمریکا مقاومت کرده و تا به خاک مالیدن آمریکا به پا خواهد ایستاد.

این مقام مسئول ادامه داد:آمریکایی ها در شرایط کنونی فریبکاری می کنند و می گویند ما با ملت درگیر نیستیم با دوست مشکل داریم؛ اما شما نمی خواهید ملت را از پا در آورید و نباید فزیب خورد.

وی با تأکید بر اینکه دو قطبی کردن مردم و جدا کردن آنان از ولایت فقیه توطئه دیگر آمریکا است، تصریح کرد:این جنگ نرم افزاری آمریکا ست و با جدیت و همدلی مانند  گدشته از این گردنه های سخت عبور خواهیم کرد.

آیت الله خاتمی افزود: آمریکایی ها تا کنون می گفتند در سیزده آبان ماه مرحله دوم را آغاز خواهیم کرد؛ تا قیمت دلار و سکه بالا رود؛ اما آنان بدانند که هیچ غلطی نمی توانند بکنند و به ملت بزرگ می گویم با مقاومت و ایستادگی شما،تا این مرحله سر آمریکا به سنگ خواهد خورد و آمریکا با این مقاومت نابودی اش را خواهد دید.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت:اینکه فردا چه خواهد شد را قرآن پیش بینی کرده است؛ با صبر و تقوا دشمنی هیچ غلطی نمی تواند بکند؛ تا زمانی که ملت ایران، امام حسین علیه السلام، عاشورا و راهپیمایی اربعین دارید؛ مطمئن باشید آسیب نخواهید دید.

این مقام مسئول با بیان اینکه شما عاشورایی و کربلایی هستید و دشمن ذلیل است، گفت:در کربلا قیام الهی دودمان بنی آیه را برانداخت ؛این حضور های شکوهمندانه شما به فضل خدا مصداق صبر است و همه توطئه های دشمن را از بین خواهد برد.

وی با تأکید بر اینکه این ملت با داشتن دو  سرمایه پیروز است و آینده ی این ملت روشن تر از گذشته خواهد شد، گفت:اول داشتن رهبری فقیه دور اندیش و  زیرک و عنصر دوم شما مردم هستید.

آیت الله خاتمی در پایان خاطر نشان کرد:شما عزیزانی که صابون گرانی به تن همه شما خورده است و تحلیل دارید و سختی ها از بین خواهد رفتار که شما همیشه پای کار هستید.

امام جمعه رودبار جنوب:حضور پرشور مردم جواب یاوه گویی های ترامپ را داد

حجت الاسلام والمسلمین عباس گروهی در جمع راهپیمایان ۱۳آبان گفت: امروز روز مبارزه با استکبار است و نظام ما نظام اسلامی لست و باید تمام برنامه های ما براساس آموزهای دینی باشد.

وی در ادامه افزود: اگر ما چهل سال مرگ بر آمریکا می گوییم باید با سند بگوییم چرا که این   ملت نفرت چهل ساله نسبت به آمریکا دارد  و حرف قرآن است که با کسی که خوی استکباری دارد بجنگیم.

حجت الاسلام والمسلمین گروهی  خاطر نشان کرد: دانش آموزان امروز آمدند بگویند منش ما همان منش سال ۵۸است تمام تحریم های ظالمانه ترامپ بخاطر این است که مردم را نسبت به نظام دلسرد کند اما حضور میلیونی در این راهپیمایی جواب یاوه گویی ترامپ را داد چرا که ترامپ به بن بست رسیده است.

وی بیان داشت: قرآن به ما دستور داده که با ظالم کنار نیاید رهبر انقلاب برای استکبار ستیزی شاخص دارد و امام راحل  بزرگ شده مکتب حسین علیه السلام  است.

خطیب جمعه رودبارجنوب اظهار داشت: آل سعود نوکر دربست آمریکاست ترامپ می خواهد با جنگ اقتصادی مردم را تحت فشار قرار دهد اما این خواب ترامپ تعبیر نخواهد شد و آنهای که دور و بر ترامپ هستند موفق نخواهند شد.

وی در پایان ضمن قدر دانی از حضور مردم عنوان کرد: رودبار یک منطقه محروم است ولی حضور پرشور مردم جواب یاوه گویی های ترامپ را داد.

امام جمعه رابر:تحریم نمی تواند مردم ما را از پای در آورد /۹ دی دیگری در انتظار مزدوران خواهد بود

حجت الاسلام صادقی امام جمعه رابر در جمع راهپیمایان ۱۳آبان گفت: آفرین بر شما مردم ، دانش آموزان  و بسیجیان که امروز به ندای خدایتان  لبیک گفتید.

وی یکی از استکبار ستیزان را خداوند خواند گفت: طبق آیات قرآنی، خداوند از انسانهایی که علاقه به استکبار ستیزی ندارند را دوست نمی دارد.

امام جمعه رابر افزود: خداوند خطاب به مسلمانان فرمود: ای مسلمانان!، این شمایید آنهان را دوست می دارید ولی آنها شما را دوست نمی دارند، آنها انسانهایی دروغگو هستند با لبخند و قدم زدن و دست در دست دادن شما را فریب می دهند.

وی با بیان اینکه ما پیرو قرآنیم و مکتب ما قرآن است گفت:  قرآن می فرماید: دوستی باید دو جانبه باشد وگرنه مایه ذلت و خودباختگی و احساس حقارت است. مسلمان به تمام کتاب های پیشین ایمان دارند گرچه دیگران به قرآن ایمان نمی آوردند.

امام جمعه رابر عنوان کرد: به هر اظهار ایمانی اطمینان نکنید، اگر گفتند ما دوست شماییم و بر سر میز مذاکره به شما دست می دهند، آنها در ظاهر به شما لبخند می زنند وقتی به خلوت می روند انگشت بر دندان می سایند و انگشت بر لب می گذارند .

وی افزود: اینها  قرآن نخوانده اند اگر قرآن خوانده بودند مثل گذشته  مذاکره می کردند، هستی ما همان هسته ای باشد را دادند. استکبار جهانی! امروز ببینید؛ نوجوان یک شهرستان آمده اند با مشت های گره کرده بردهان یاوه گویان می زنند این نه تنها بلکه تابوب شما را آماده کردند و شما را در این تابوت بگذارند و به جهنم  بفرستند.

حجت الاسلام صادقی گفت: اگر استکبار جهانی دندان طمع  برای ایرانی جماعت با هر مذهب و قوم و  قبیله ای تیز کردند خدا  جواب آنها را داده  است، آنهایی که در ایران گفتند دیگر حرف از مرگ بر آمریکا نزنید، حرف از آشتی و صلح  بزنید ای آخوند و کت و شلوار مزدور! خاک بردهانتان؛ چرا نگوییم؟؛‌  وقتی خداوند تبارک و تعالی میفرماید: بگویید مرگ بر استکبار. بمیرید از غیظ و خشم  بر ایرانی جماعت.

وی با بیان اینکه آخوند درباری قدیم و مزدور امروز به  قم می فرستید و بعضی از مراجع عظام تقلید را لکه می اندازند گفت: بعضی ها از طریق مراجع میخواهند مقام  معظم رهبری را تحت فشار قرار دهند تا با آمریکای جنایتکار، طفل خردسال کش در یمن  چکار میکند،  به گفته مقام معظم رهبری آمریکا رو به  افول  است شما برای طناب پوسیده کی این طرف و آن طرف مثل موش های فاضلابی از این سوراخ به آن سوراخ می پلکید.

امام جمعه رابر گفت:  همین موش های فاضلابی شرف دارند به بعضی عمامه  به  سرها  که دم از ارتباط با آمریکا میزنند،  البته  جاده باز است سوار هواپیمای برجام بشوید وبروید کاسه لیس آنها  باشید ما ناراحت نمی شویم شماخواهید مرد مثل رفیق هایتان، خدا شما را خواهد  کشت.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: آمریکا  دیگر آن قدرت چهل ساله را  ندارد روبه افول ، ضعف و نابودی است، مزدوران خارجی نرخ بگیر این دیدار مراجع کار شما را به جایی نمی رساند.

حجت الاسلام  مهدی صادقی با اشاره به آغاز مرحله دوم  تحریم ها در امروز  ۱۳ آبان ما ه گفت: با این تحریم ها نه تنها  از جمعیت مردم  کاسته نشد بلکه قدرت مند تر خواهیم شد و نخبه های ما بهتر کار خواهند کرد .

وی افزود:  اگر شما از اول  انقلاب این لطف را به مردم ایران نکرده  بودید امروزه مردم ایران صاحب پهباد، هسته ای و امثالهم نشده بودند؛ آفرین بر شما آمریکایی ها، ما را تا می توانید تحریم  کنید، به خدا و روح  امام و شهدا قسم، اگر مسئولین  داخلی ما  کمتر  نمی گویم انجام  بدهند دیگر تحریم  ها کارساز نیست.

امام جمعه رابرافزود: تحریم ها کارساز نیست امروز این گرانی که گریبانگیر مردم ما شده است عامل آن بعضی سوء مدیریت وزار و مدیرکل هاست.

وی تأکید کرد: تحریم نمی تواند مردم ما را از پای در آورد، حرکت ما اخطار به استکبار جهانی است اگر تو گردن دراز کرده و دندان را تیزتر کرده ای برای این مردم عزیز باافزایش تحریم ها هم به جایی نخواهید رسید.

حجت الاسلام  صادقی گفت: همین رادیوهای بیگانه و فارسی زبان های خارجی که بعضی مراجع  مسخره می کردند و به شما مردم توهین می کردند مگر مردم میمونند از مراجع تقلید کنند، امروز همان نامردها و پست ذات ها؛ حامی مراجع  شدند.

وی با اشاره به اینکه استکبار دنبال نفاق است افزود: اینکه یکروز مرجعیت را تأیید کنند و یکروزی تو سر همین مرجعیت بزند بدانید استکبار دنبال حمایت ازآمریکا علیه نظام است.

امام جمعه رابر  اخطار به مزدوران  داخلی و  نوکران استکباردر داخل گفت: حواستان را جمع کنید این مردم همان مردمی هستند در دفاع مقدس باتوجه به اینکه هیچ  امکاناتی جمهوری اسلامی نداشت هشت سال جنگ را دفاع کرد وبا نداری و بی پولی و نداشتن امکانات یک وجب از خاک مملکتمان را  ندادند؛ حال شما آمده اید می خواهید چه بگویید؟.

وی افزود: اگرروزی صبر این مردم لبریز شود خانمانتان را به باد خواهید داد، این مردم صبور؛ اهل گذشت وایثارگرند در برابر قیل و قال های شما واکنش نشان نمی دهند، این مردم عقاب اند از هارت و هورت های بی بی سی زبان ابایی ندارند.

حجت الاسلام صادقی گفت: بعد از فوت هاشمی  رفسنجانی، آشتی ملی را مطرح کردندکه مقام معظم رهبری فرمودند: ملت با کسی  قهر  نیست. امروز مردم  رامی بینید با  توجه به  همه  مشکلات  اقتصادی برای حفظ  نظام و تودهنی به استکبار جهانی آمده اند و راهپیمایی کردند این مردم با کسی قهر نیستند، شمایید که پشت به مردم کرده اید و  رویتان را به استکبار جهانی .

وی افزود: اگر این مردم  خروش کنند،دیدید در فتنه  ۸۸ نزدیک به ۸ ماه صبوری کردند اما ۹ دی را به پا کردند و تمام شما را به زیر پای خود له کردند، کسانی که به دنبال سازش با آمریکا هستند اگر از این خیانت دست بر ندارند ۹ دی دیگری در انتظارشما نامردان و مزدوران خواهد بود.

امام جمعه رفسنجان:مرگ بر آمریکای واقعی یعنی حفظ امنیت داخلی در ناامن ترین نقطه جهان

حجت الاسلام عباس رمضانی پور صبح امروز در جمع راهپیمایان یوم الله ۱۳ آبان در مسجد جامع رفسنجان با گرامیداشت یاد و نام شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم اظهار داشت :مردم با بصیرت و ولایتمدار رفسنجان با تقدیم بیش از هزاران  شهید در دوران دفاع مقدس رسالت خود را به انجام رسانیدند و امروز هم در یوم الله ۱۳ آبان بار دیگر سیلی محکم دیگری بر صورت امریکا نشاندند.

وی بیان داشت :امروز دانش آموزان با حضور خود را راهپیمایی اعلام کردند که آمریکاهیچ غلطی نمی تواند بکند و همیشه پیرو ولایت هستند .

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد : امروز به همه نشان دادیم که تحریمها در این ایام و در سالهای اخیر در ملت اثر ندارد بلکه ما محکمتر و مقتدرتر از قبل ایستاده ایم و و بر هدف هایمان استواریم .

وی افزود :ملت ایران امروز تنها ملتی نیست که شعار مرگ بر آمریکا سر می دهد بلکه ملت های دیگر جهان همچون سوریه و عراق ،لبنان،یمن و … هم از آمریکا تنفر دارند .

رمضانی پور با اشاره به سالگرد تبعید حضرت امام راحل در سال ۴۳ عنوان داشت :امام راحل در سال ۴۳ به خاطر اعتراض شدید علیه مصوبه کاپیتولاسیون در داخل کشور تبعید می شوند و در سال ۵۷ تعداد زیادی از دانش آموزان به دستور عوامل آمریکا در دانشگاه تهران به شهادت می رسند .

وی ادامه داد :در سال ۵۸ در چنین روزی دانشجویان پیرو خط امام راحل لانه جاسوسی امریکا را از اشغال در می آورند و بیش از ۸۰ نفر از جاسویان آمریکا را گروگان می گیرند و آمریکا را شکست می دهند .

امام جمعه رفسنجان گفت :امروز بعد از گذشت سالها کشوری چون ژاپن کاپیتولاسیون را تجربه می کند و به واسطه آن باید به امریکا باج بدهد ولی ملت ایران این قطعنامه را نپذیرفت و ۴۰ سال است که با آمریکا قطع رابطه کرده است و این به نفع ایران شد.

وی افزود : مرگ بر آمریکا از منظر مردم و نظام انقلاب اسلامی یعنی حفظ امنیت بزرگترین راهپیمایی اربعین حسینی و بیرون راندن آمریکا از عراق است .

رمضانی پور خاطرنشان کرد :مرگ بر آمریکا بعنی حفظ نظام سوریه در حالیکه برقدرتهای دنیا بر سوریه یورش برده اند ،سوریه می ماند چون ایران می خواهد .

امام جمعه رفسنجان عنوان داشت :مرگ بر آمریکای واقعی یعنی حفظ امنیت داخلی کشور در نا امن ترین نقطه جهان و دست یابی دانشجویان به دستاوردهای علمی با وجود تحریم ها و فشارها است .

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان:۱۳آبان روز اقتدار و عزت ملت قهرمان ایران/ماهیت آمریکا زالو صفتی است

حجت الاسلام امین کمالی قبل از ظهر امروز در اجتماع پایانی راهپیمایان ۱۳ آبان روز ملی استکبارستیزی در ریگان اظهار داشت:۱۳ ابان روز حماسه، اقتدار وعزت ملت قهرمان ایران است، روزی که ابهت پوشالی آمریکای جنایتکار توسط نخبگان و دانشجویان در هم شکست.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در ادامه با بیان اینکه امام این روز را انقلاب دوم نامیدند،افزود:استکباریعنی آمریکا که با خونسردی تمام از کشتار هزاران ملت سخن میگوید،استکبار یعنی اینکه به هواپیمای مسافربری مردم بی گناه ایران اسلامی حمله کردند و ۲۹۰ مسافر را به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه دانشجویان یکبار دیگر ابهت دشمن و شیطان را درهم ریختند،بیان داشت:یک عده در داخل این نظام می گویند حرکت ۱۳ آبان یک حرکت احساسی بود ،خاک بر این دهان ها،باید در جواب کسانی که می گویند نباید این اتفاق می افتاد و ما باید در مقابل آمریکا سر تسلیم فرود می آوردیم اگر سفارت آمریکا و این جاسوس خانه آمریکایی تسخیر نمی شد چه اتفاقی می افتاد .

کمالی تصریح داشت:ماهیت آمریکا زالو صفتی است،آمریکا هرجا قدم گذاشته یک کودتا اتفاق افتاده است،به برکت مقاومت ملت ایران و خون شهدا انقلاب اسلامی به یک استقلال رسید.

وی افزود:یک عده از مسئولین ما امروز دچار آلزایمر سیاسی شده اند و فراموش کرده اند و حرف از مذاکره با آمریکا می زنند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله ادامه داد:ما به استقلال سیاسی رسیده ایم که امروز رئیس جمهور ونمایندگان با رای شما مردم انتخاب می شوند.آن کسانی که می گویند نباید در مقابل آمریکا شعار مرگ بر آمریکا بدهیم ،آمریکایی که حاضر نبود به شاه که حلقه به گوش آمریکا بود یک کارخانه ذوب آهن بدهد آیا این آمریکای جنایتکار می گذاشت ما امروز پتروشیمی داشته باشیم و در مسائل نظامی ، موشکی، برجام و هسته ای به اینجا برسیم؟

وی با بیان اینکه امروز ایران قدرت برتر منطقه هست ،گفت:زمانی ما حتی سیم خار دار هم نداشتیم اما به برکت مقاومت توانستیم در مسائل موشکی برترین باشیم و هرکجا که گوش به حرف ولایت دادیم درخشیدیم.

وی افزود:اقتدار ما همین بس که دشمنان می گویند در مرزهای اسرائیل سپاهیان خمینی ایستاده اند،قدر این انقلاب را بدانید.

حجت الاسلام کمالی ادامه داد:یک شخصیت امریکایی می گوید، انقلاب ایران نیامد که در صفحه شطرنج بین الملل یک مهره ای را جابجا کند انقلاب اسلامی آمد زد زیر شطرنج بین الملل.دشمنان از قدرت ایران اسلامی می ترسند و حراس دارند،انقلاب اسلامی درختی تنومند است.آمریکایی ها هم بیکار ننشستند و وقتی فهمید از طریق ترور کاری را پیش نمی برد جنگ ۸ ساله را راه انداخت و در این جنگ هم باز ایران پیروز میدان شد، یک جنگ نرم فرهنگی راه انداخت بازهم ایران پیروز شد.

وی افزود:این درخت تنومند اسلام با هیچ هجمه خارجی تکان نمیخورد فقط موریانه هایی در داخل این نظام وجود دارند که خطر مال اینهاست و ما از حمله و از تحریم اقتصادی آمریکا نمی ترسیم.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله گفت:تروریست های اقتصادی در داخل نظام جمهوری اسلامی و اینهایی که پا روی گلوی مردم گذاشتند و حلقه ی اقتصاد را تنگ کردند و مردم در سختنی هستند.

کمالی افزود:یکی از همین تروریست های اقتصادی در شرق استان کرمان و شهرستان ریگان حضور یافته،همین هایی که مثل اختاپوس بر منابع استان کرمان و ایران چنبره زدند و دختر و پسر این کشور بخاطر بی پولی نمی توانند ازدواج کنند و در تامین نیاز های اولیه خود مانده اند.

وی ضمن قدردانی از مواضع انقلابی امام جمعه ریگان،ادامه داد:مسئولین ریگان هوشیار باشید و این افراد را به ریگان راه ندهید،از آنها بپرسید این چند سال برای مردم چکار کردید.

 

انتهای پیام/م

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری