رضا خلیلی نژاد گفت :در بازرسی از یک کامیون، بیش از ۱۰ تن گندم خالص دارای بارنامه جعلی مبنی بر نخاله گندم که قصد انتقال به استان‌های همجواررا داشتند طبق دستور قضایی توقیف گردید، ارزش این بار گندم بش از ۵۰۰ میلیون ریال تخمین زده شده است .

سرهنگ رضا خلیلی نژاد فرمانده انتظامی اناردر گفتگو با راه آرمان گفت: مأموران پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در محور اناربه یزد، به یک دستگاه تریلر حامل بار و اتوبوس مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی اناردر گفتگو باراه آرمان ” گفت: مأموران پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در محور اناربه یزد، به یک دستگاه تریلر حامل بار و اتوبوس مشکوک شدند.

وی افزود: در بازرسی از کامیون، بیش از ۱۰ تن گندم خالص دارای بارنامه جعلی مبنی بر نخاله گندم که قصد انتقال به استان‌های همجواررا داشتند طبق دستورقضایی توقیف گردید در حالی که ارزش این بار گندم شده ۵۰۰ میلیون ریال می باشد.

خلیلی نژاد تصریح کرد :در همین راستا از یک دستگاه اتوبوس نیز لوازم یدکی خودرو‌های خارجی قاچاق به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال کشف شده است که در این رابطه دودستگاه خودرو سنگین توقیف و ۲ نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده مقدماتی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی انار تصریح کرد:جولان دلالان در بازار محصولات کشاورزی به شکلی است که کشاورز با وجود ماه‌ها تلاش، پس از برداشت محصول به سود واقعی و مورد انتظار نمی رسند اما برخی دلالان و قاچاقچیان با سوء استفاده از وضعیت موجود بازار در فاصله‌ای اندک و زحمتی بسیار کم به سودی چند برابر دست می‌یابند و موجبات اخلال در بازاررا فراهم می آورند.

وی تاکید کرد: پلیس با کسانی که بخواهند در بازار اختلال ایجاد کرده و با احتکارو یا قاچاق مایحتاج مردم را به بازی گرفته و قیمت‌ها را بالا ببرند طبق قانون قاطعانه برخورد می‌کند.

شایان ذکر است: از ابتدای سال جاری بیش دو میلیارد تومان کالای قاچاق در محور‌های مواصلاتی شهرستان انار کشف و ضبط شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری