نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت :  باید صحنه حماسه تقوا و موقعیت شناسی ملت ایران در ۹ دی ماه را قدردان باشیم .

 

 

حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار راه آرمان با بیان این که حماسه ۹ دی ملت ایران جلوه ی دیگری از جلوات اسلامی ملت ایران بوده است ، اظهار داشت : انقلاب اسلامی ملت ایران سه رکن اساسی دارد که شامل اسلام ، ملت و رهبری دینی می باشد .

 

وی گفت : بر اساس این  سه رکن انقلاب شروع شد و خداوند متعال انقلاب را با این سه رکن پیروز گردانید و با این رکن ها همواره انقلاب در همه برهه های خطرحفظ شده است .

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد : اسلام ، ملت ، امام و رهبری نظام سه رکنی بودند که دوران دفاع مقدس را به سرانجام رساندند .

 

علیمرادی عنوان داشت : در دوران دفاع مقدس ملت به خاطر اسلام جان داد زیرا ملت ، کشور و نظام را از خود می دید جان فشانی کرد و رهبر خود را رهبر دینی می شناخت و حکم او را حکم خدا و رسول خدا(ص) می دانست.

 

وی با اشاره به این که  در دوران مبارزه با گروهک ها نیز همین سه رکن کشور را حفظ کرد ، بیان کرد : در جریان فتنه۸۸ وقتی ملت دیدند که انقلاب در خطر است و مسئله نظام ، انقلاب ،کشور اسلامی و جایگاه ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی است خود وارد میدان شدند .

 

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد : در ۹ دی ملت ما برای حفظ انقلاب به میدان آمدند و اگر هم کسی در نظام جمهوری اسلامی وارد عرصه انتخابات شده است ولی سرانجام کار منتهی به آسیب به کشور و نظام شود ملت با این اشخاص تعارف ندارد .

 

علیمرادی تشریح کرد : از این به بعد هم انقلاب ما با این سه رکن باقی می ماند و ما پایبند به اسلام  و قدردان و خدمتگزار ملت خواهیم بود و طبق اسلام در خدمت مردم و محرومین و گوش به فرمان رهبری هستیم تا از همه خطرات عبور کنیم .

 

وی تصریح کرد : اکنون کاستی ها و خلل های اقتصادی در جامعه بخشی مربوط به بیگانگان و برخی مربوط به سوء مدیریت های داخلی است که با  این سه رکن می توانیم از این مشکلات هم عبور کنیم.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد : ما امسال به فضل پروردگار و همت ملت ایران و عنایت ویژه حضرت صاحب الامر تحت رهبری مقام معظم رهبری جشن چهلمین سال انقلاب را می گیریم .

 

علیمرادی بیان کرد : اکنون انقلاب اسلامی به اقتدار و عزتی رسیده است و به درخت تناوری تبدیل شده که با ریشه های مستحکم خود می تواند آفات را کنار بزند .

 

وی تصریح کرد : نظام جمهوری اسلامی مستحکم است و این توان را دارد که آفات و کاستی ها را کنار بزند و جز از طریق نظام جمهوری اسلامی و با حفظ انقلاب و ادامه راه امام (ره) و اطاعت از مقام معظم رهبری جایگاه ولایت فقیه این کشور به سعادت نمی رسد.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد : همان گونه که تا کنون پیروزی انقلاب اسلامی به مدد غیبی بوده است از این به بعد هم مدد غیب دست حق تعالی شامل حال این ملت و حافظ انقلاب و نظام خواهد شد.

 

علیمرادی در پایان گفت : باید صحنه حماسه تقوا و موقعیت شناسی ملت ایران در دی ماه را قدردان باشیم.

 

انتهای پیام/ش

 

 

 

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری