×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

برجا برجام، فردا برپاست!

بعد از گذشت هفت سال هنوز افراد معلوم الحالی که سابقه محکومیت در فتنه ۸۸ را با خود یدک می کشند  و کنار تابوت بی خاصیت برجام نشسته و امید دوباره حیات و یا شوک بایدنی آن را به آرزو نشسته اند.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ بعد از گذشت هفت سال هنوز افراد معلوم الحالی که سابقه محکومیت در فتنه ۸۸ را با خود یدک می کشند و همچنین بخش قابل توجهی از آنان طیف اصلاحات و وابستگان به جریان سازندگی و دلدادگان به تدبیر و امید هستند؛ کنار تابوت بی خاصیت برجام نشسته و امید دوباره حیات و یا شوک بایدنی آن را به آرزو نشسته اند و امید به زنده شدن جنازه متلاشی برجام و عشق صد چندان مذاکره مجدد با پیمان شکستگان در سر می پرورانند و به دنبال احیای آن چشم گوش به انتخابات فرمایشی آمریکا در آبان دارند.

از جمله می توان به اقدام اخیر هفته نامه صدا در انتشار مطلبی اشاره داشت؛ این هفته نامه که متعلق به حزب اتحاد ملت است در مطلبی تأمل برانگیز با تمجید از دیدار رئیس جمهور صربستان با ترامپ نوشته بود: «آیا اقداماتی از جنس کنش رئیس‌جمهور صربستان را باید مایه شرمساری او دانست؟ فرض کنیم سیاستمدار صرب همچون متهمی در اتاق بازجویی و حتی یک برده در مقابل همتای آمریکایی خود نشسته است؛ اگر منافع صربستان چنین اقتضایی کند، باید اقدام رئیس‌جمهور این کشور را تمسخر کرد یا باید آن را عقلانیتی سیاسی خواند!؟ رئیس‌جمهور صربستان در بلندمدت سیاستمداری خواهد بود سرافراز و متعهد به منافع ملی، حتی اگر در کوتاه مدت بی‌هنران مدعی او را به باد تمسخر بگیرند…از نگاه رسانه‌های منتقد عکسی که ترامپ از مذاکره و مذاکره‌کننده می‌پسندد، این است: همچون برّه‌ای در مذبح و برده‌ای در مسلخ »!

رئیس جمهور صربستان با آن خفت و خواری در مقابل ترامپ نشست؛ با این حال طیف تندروی اصلاح طلب این رفتار را نشانه عقلانیت سیاسی دانسته و رئیس جمهور صربستان را انسانی سرافراز و متعهد به منافع ملی می نامد!

وقتی رفتار حقارت آمیز و ذلیلانه رئیس جمهور صربستان برای طیف تندروی اصلاح طلب یک الگوست، پس هیچ عجیب نیست که این طیف پیشنهاد مذاکره با قاتلان حاج قاسم سلیمانی را مطرح کند. وآن را هزینه کرد ماندن در کُورس رقابت حزب و جریان خود بدانند و رئیس جمهور بیچاره و نوکر حلقه به گوش آمریکا را الگوی نظام با صلابت جمهوری اسلامی قلمداد کرده و به  هر قیمتی ولو به یک دست تکان دادن زانوی حقارت در مقابل تروریست ها زدند و منافع ملی را در سطح بسیار پایین و تحقیر آفرین پایین آورند.

این افراد به اسم روشنفکر و به اصل تاریک فکر بویی از ایرانیت نبرده اند تا برسد به اسلامیت! شما جماعت منافق و رفیق تروریسم که از پدر منافقین بازرگان و از طراح تروریسم و ترور پرور ترامپ و بایدن چنان سخن به میان می آورید که انگار هیچ زمان ایران نبوده اید و ذاتا ایرانی نیستید. شما را مردم خوب می شناسند جماعتی که شعار نه غزه نه لبنان سر می دادید و جانم فدای ایران  می گفتید. که والله دروغ می گویید. شما اگر پای منافعتان باشد یک شبه ایران را به آتش می کشید، یادمان نمی رود سوختن پرچم و بیرق امام حسین علیه السلام را به سبک یزیدیان، اصل ولایت فقیه را نشانه رفته بودید ونتانیاهو مدال ذلت سرمایه ها وسربازان اسرائیل در ایران را بر پیشانی شما چسباند و غم نامه های ترامپ برای شما ارسال شد. جماعت خائن وطن فروش، کارچاق کن ترامپ و نتانیاهو و مزدوران اجاره ای صهیونیست و خبرنگاران فاسد و منافق بی بی سی و شبکه های ضد انقلاب که هرگاه کم می آورید نه به اعدام می گویید و بله به ذلت فریاد می زنید؛ دنباله رو نقشه جابجا کردن جای شهید با جلاد هستید. و جابجا کردن اصل با فرع و هدف کلان شما به اشتباه انداختن مردم و منحرف کردن آنها از مسیر اصلی انقلاب و نظام است.

نویسنده: م.سنجری

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false