×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

برنامه ریزی ۱۰ برنامه شاخص برای سالگرد شهید سلیمانی توسط اداره فرهنگ و ارشاد استان کرمان

محمد رضا علیزاده گفت: در سال جاری چیزی حدود ۷۶ برنامه شاخص در استان  کرمان برنامه ریزی شذه  همچنین در رابطه با اولین سالگرد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی ۱۰ برنامه پی ریزی شده است.

به گزارش راه آرمان، ظهر امروز فرمانده سپاه ثارالله کرمان سردار حسین معروفی با محمد رضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان کرمان دیدار کرد.  در این دیدار محمدرضا علیزاده ،مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانضمن تبریک هفته امامت و ولایت و همچنین روز خبرنگار گفت: حضور سردار معروفی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نشان از نگاه و اهمیت ایشان به حوزه فرهنگ است.

وی ادامه داد: با توجه به این که امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس و اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است برنامه هایی در این راستا از سوی ارشاد برنامه ریزی شده است.

علیزاده عنوان کرد:خوشحالیم که این توفیق در سال های اخیر نصیب مان شده که در راستای فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم و به سهم خود دوشادوش سایر سازمان ها و ادارات تلاشهایی داشته باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان کرمان توضیح داد: از سال ۹۷ و کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید ارتباط نزدیک با نیروهای سپاه داشتیم و نتایج آن چیزی حدود ۱۱۵ برنامه با ۱۵ موضوع در حوزه های مختلف اجرا شد.

علیزاده تشریح کرد: در سال گذشته همکاری نزدیکی با حوزه بسیج عشایر داشتیم که موجب تولیدات خوب در این زمینه شد ضمن این که در سال جاری برنامه هایی دیگر نیز وجود دارد که باعث شده این همکاری تنگاتنگ بوجود بیاید.
وی بیان کرد: در سال جاری چیزی حدود ۷۶ برنامه شاخص در استان و شهر کرمان وجود دارد همچنین در رابطه با اولین سالگرد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی ۱۰ برنامه پی ریزی شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان کرمان با بیان این که یکی از سیاست های ما با توجه ماموریت های گسترده اداره کل ارشاد اسلامی توازن و تعادل در رابطه با برنامه ها است، اظهار کرد:سیاست دیگر تعامل و همکاری با دستگاههای اجرایی و بطور ویژه دستگاههای فرهنگی است.

علیزاده افزود: انسجامی که اکنون در بین این دستگاهها وجود دارد مثال زدنی است، دوری از هر گونه حاشیه مخصوصا در حوزه مسائل سیاسی تلاش کردیم که با افکار و رویه های مختلف کار می کنیم.

وی دغدغه اصلی مجموعه فرهنگ و ارشاد را موضوعات فرهنگی دانست و عنوان کرد:معتقدیم اگر بتوانیم تشکل ها را ایجاد و توسعه دهیم اثر گذار خواهد بود از این رو برای این اقدام تلاش کرده ایم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false