امام جمعه ریگان عنوان داشت:بشکند قلم و بمیرد آن کسی که در جهت شیطان و فتنه گری قلم بزند .

 

به گزارش راه آرمان،حجت الاسلام جعفر ریگانی در خطبه های این هفته نماز جمعه ریگان اظهار داشت:امروز انهایی که هم پیمانان آمریکا بوده اند و بازارهای مشترک با هم داشتند و چند صباحی بر مردم دنیا می تاختند ،اسب چموش آنها هم به گِل نشسته است.

امام جمعه موقت ریگان با بیان اینکه ظالمان دنیا به خودشان هم رحم نکردند،افزود:امروز هم پیمانان آمریکا یعنی اروپایی ها هم هر روز مثل خود آمریکا با خودش برخورد می کنند.ما از رسانه های گروهی و دسته جمعی شاهد به زانو کشیدن اقتصاد آمریکا و اروپا هستیم .

وی ادامه داد:این همان وعده ی خداوند است که باید روی زمین تحقق پیدا کند .مسئولین داخلی نظام جمهوری از برخی کارها و حرکات آنها عبرت بگیرند تا مملکت به راه آنها کشانده نشود.امروز به برکت خون شهدا بینی دشمنان به خاک کشیده خواهد شد.

ریگانی تصریح کرد:کشورهایی که ایران را تهدید می کنند اینها خیمه شب بازی هایی بیش نیستند،کسانی که قصد براندازی این نظام را دارند باید بدانند درخت اسلام قوی تر و مستحکم تر می شود، ما به شما نزدیک تر از چیزی که فکر می کنید هستیم .

وی به روز خبرنگار اشاره و بیان داشت:روز خبرنگار را به تمام خبرنگارانی که در جهت ترویج نهضت شیعه و ترویج افکار ولایی خبر می زنند این روز را تبریک عرض می کنم ،این روز مبارک و زنده باد بر آن خبرنگارانی که در جهت رضای خدا تا مرز شهادت همچون شهید صارمی پیش می روند ،زنده باد آن بر خبرنگاری که در مسیر ولایت قدم میگذارد.

امام جمعه ریگان عنوان داشت:بشکند قلم و بمیرد آن کسی که در جهت شیطان و فتنه گری قلم بزند .

ریگانی اشاره داشت به سالروز ورود آزادگان سر افراز به میهن اسلامی و تصریح کرد: آزادگان سرافراز شهدای زنده نظام هستند ،خانواده شهدا و اسرا شمع و ستارگان این نظام اند که راه را به ما نشان می دهند تا در فتنه ها سردرگم نشویم.

امام جمعه موقت ریگان با بیان اینکه مشکل قاچاق سوخت در شهرستان باید حل شود،گفت: نباید اجازه داد سوداگران از آن در جهت افکار شوم خود استفاده کنند.

گزارش از:دانش

انتهای پیام/م

برچسب ها : , , , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری