حسین یوسف آبادی گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از یک اتوبوس مسافر بری مقدار ۸۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در قوطی های نوشابه ایی کشف کردند .

سرهنگ حسین یوسف آبادی فرمانده انتظامی نرماشیر در گفتگو با خبرنگارراه آرمان ضمن اعلام این خبر ، گفت: ماموران پلیس مبارز با مواد مخدراین فرماندهی هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور اصلی شهرستان به یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی دقیق از اتوبوس ۵۱ بطری پلاستیکی حاوی تریاک به وزن ۸۳ کیلو و ۶۰۰ گرم که به طرز بسیار ماهرانه و پیچیده در قسمتی از این خودرو جاساز شده بود ،کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر تصریح کرد: در این رابطه ۴ نفر قاچاقچی که قصد داشتند این مواد را از شرق به مناطق مرکزی کشور منتقل کنند دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در پایان با بیان اینکه در هفته گذشته نیز از دو اتوبوس مسافر بری دیگر نیز مقدار ۱۲ کیلوگرم تریاک و ۱۵ هزار قرص ترامادول توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی کشف شده است ،خاطر نشان کرد: شهروندان عزیز برای کاهش تبعات ناشی از مواد مخدر هر گونه موارد مشکوک در زمینه خرید،فروش و حمل مواد مخدر را جهت شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهید.

انتهای پیام /

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری