×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تحریم نهادهای نظامی، حربه نخ نمایی که کارایی خود را از دست داده است/ تحریم ناجا با هدف هموار کردن مسیر ترانزیت مواد مخدر در جهان

سید محمد حسینی گفت: هدف از تحریم نیروی انتظامی ایران هموار کردن مسیر ترانزیت مواد مخدر در جهان است و آمریکا با این اقدام خود حمایت از مجرمان بین المللی را علنی کرد.

سید محمد حسینی دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در ارتباط با تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا به خبرنگار راه آرمان گفت: آمریکایی ها همه افرادی را که در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و در برقراری آرامش و امنیت نقش کلیدی دارند را تحریم می کند.

وی افزود: تحریم مسئولان و نهادهای ایرانی حربه نخ نما شده دشمن است که دیگر تاثیری بر ایران ندارد و تنها به عنوان تبلیغی برای ترامپ در انتخابات پیش روی آمریکا عمل می کند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: قطعا این اقدام آمریکا حاصل عصبانیت ناشی از اقتدار ایران در جهان است و می بیند که جمهوری اسلامی ایران روز به روز توانمندتر در جهان خودنمایی می کند.

حرکت ۵ نفتکش ایرانی نمایان گر زوال ابر قدرتی آمریکا در جهان است

حسینی متذکر شد: آخرین نمونه قدرت نمایی ایران حرکت ۵ نفتکش به سمت ونزوئلا و شکستن تحریم های آمریکایی است که بیان گر زوال ابرقدرتی این کشور در جهان است.

وی مطرح کرد: تنها راهکار آمریکا برای مقابله با قدرت ایران اعمال تحریم های جدید علیه مسئولان و نهادهای ایرانی به ویژه نیروهای مسلح است.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی تصریح کرد: نیروی انتظامی نقش بارزی در ایجاد امنیت برای کشور و پیشگیری از ورود مواد مخدر به کشور دارد از این رو به طور طبیعی باید در تعامل با سایر کشورها فعالیت کند.

حسینی ادامه داد: نیروی انتظامی در راستای انجام ماموریت های خود باید ارتباط فعالی با پلیس بین الملل داشته باشند از این رو آمریکا سعی دارد با ایجاد مشکل در برقراری این ارتباط ماموریت های این ارگان را تحت تاثیر قرار دهند.

تحریم ناجا با هدف هموار کردن مسیر ترانزیت مواد مخدر در جهان

وی عنوان کرد: هدف از اعمال این تحریم هموار کردن مسیر ترانزیت مواد مخدر در جهان است و آمریکا با این اقدام خود حمایت از مجرمان بین المللی را علنی کرد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: این اقدام هیچ توجیه و مطقی ندارد و کاملا محکوم است، هر چند که نیروهای نظامی و انتظامی ما با این مسائل خو گرفته اند.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: در گذشته آمریکا سپاه پاسداران را نیز تحریم کرد اما نیروهای انقلابی ما با قدرت بیشتری به راه خود ادامه دارد و با پشتیبانی مردم نه تنها مشکلی برای کشور ایجاد نمی شود بلکه عزم آن ها برای ایجاد امنیت آرامش در کشور مضاعف خواهد شد.

انتهای پیام/ س

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false