×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تحریم نیروی انتظامی نشان دهنده هراس آمریکا از امنیت ایران است

مهلا نقیب زاده گفت: معتقدم تنها دلیل آمریکا از تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ترس و واهمه آنها از امنیت کشورمان است که توسط نیروهای زحمتکش انتظامی صورت می گیرد.

 

 

مهلا نقیب زاده در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا گفت: ما مردم ایران که از قشرهای مختلف جامعه هستیم نه تنها هیچ ترسی از تحریم های جدید ترامپ و دولت آمریکا نداریم بلکه خوشحال هستیم.

عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: آمریکا باید بداند که این گونه تحریم‌ها مانند تحریم های دیگر، هیچ خللی در عزم جدی مردم در مبارزه علیه سیاست‌های خصمانه این دولت ندارد.

وی بیان کرد:  تحریم های جدید علیه نیروی انتظامی کشورمان نشان می دهد که این نیرو امروز در راه درست دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی حرکت می کنند؛ همان گونه که شاهد هستیم این نیروی قدرتمند  جان خود را برای ایجاد امنیت و توسعه کشور در دست گرفته است و این مسئله نشان می دهد که ما در مسیر درست حرکت می کنیم.

نقیب زاده تصریح کرد: کاش آمریکا زمانی که جمهوری اسلامی ایران را متهم به نقض حقوق بشر و کشتار می کند، نگاهی به عملکرد و رویکرد خود می انداخت.

عضو تیم ملی کیک بوکسینگ واکو جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: معتقدم تنها دلیل آمریکا از تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ترس و واهمه آنها از امنیت کشورمان است که توسط نیروهای زحمتکش انتظامی صورت می گیرد.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false