×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تحریم های ترامپ وحدت بیشتری بین نیروهای انقلاب ایجاد کرده است

سردار ناظری گفت: تحریم های شکست خورده ترامپ در سایر عرصه ها بیشتر او را در دنیا تحقیر کرده و وحدت بیشتری بین نیروی های انقلاب و مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کرده و آنها را بیشتر گرد عمود خیمه انقلاب و رهبر معظم و معزز جمع کرده این تحریم ها قطعا همان اثر را خوهد داشت و دشمن را مایوس خواهد کرد.

به گزارش راه آرمان، سردارعبدالرضا  ناظری فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان صبح امروز در دیدار فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظها کرد: سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با موقعیت شناسی خود که یکی از خصلت های سربازان ولایت نظام و انقلاب اسلامی است امروز در جمع همکاران خود در حوزه نیروی انتظامی حضور یافتند.

وی گفت: به تلاش و خدمات ارزشمند سپاه در حوزه های مختلف علی الخصوص بحث سیل در دو نقطه استان و طرح مواسات با همدلی مومنانه که اگر حضرت آقا  نمی فرمودند و این طرح اجرا نمی شد امروز شاهد خیلی از مشکلات و دغدغه های جامعه بودیم خصوصا اقشاری که از  حوزه کرونا آسیب دیده بودند، خدا قوت می گوییم.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان افزود: امروز دشمن با تحریم های ظالمانه در حوزه های اقتصادی و دارویی خود شکست خورده و هیچ حرفی ندارد لذا هر از چندگاهی بیشتر در این منجلاب تحریم  فرو می رود و با اعلام تحریم بخشی دیگر از سربازان انقلاب اسلامی به خیال خام خود یک حرکتی می کند و این دست و پا زدن در مردابی از تحریم است که برای خود درست کرده است وامید که شاهد غرق شدنش در این مرداب باشیم.

سردار ناظری با اشاره به اینکه  نیروی انتظامی یکی از افتخارآمیزترین  دوران خود را سپری می کند، ادامه داد: امروز ناجا جایگاه مردمی بسیار ارزشمندی به دلیل خدمات شبانه روزی خود از جمله ایثارگری و روحیه شهادت طلبی در سطح کشور دارد .

وی بیان کرد: نیروی انتظامی در چهلمین سالگرد دفاع مقدس  با همان  روحیه  مشغول انجام وظیفه در اقصی نقاط کشور است و همواره دیگر سربازان انقلاب در لباس مقدس سپاه و ارتش  علی الخصوص در حوزه امنیت را در کنار خود می بیند.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان تصریح کرد:  در کشور شاهد همدلی و همراهی سپاه در عرصه های مختلف ماموریتی خاص خودمان در قالب گشت رضویون هستیم همچنین در ماموریت های خاص نظام از جمله  انتخابات ، وقوع سیل و  اغتشاشات سپاه در کنار ناجا بوده است.

سردار ناظری با بیان اینکه اگر امروز استکبار، ناجا را تحریم نمی کرد می بایست تعجب کنیم، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی از رده و ارگانی است که  در دل مردم قرار دارند، مردم با رویکرد اینکه اینها از خودمان هستند و به عنوان سربازانی که در خط مقدم برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت قرار دارند.

وی تصریح کرد: تحریم های شکست خورده ترامپ در سایر عرصه ها بیشتر او را در دنیا تحقیر کرده و وحدت بیشتری بین نیروی های انقلاب و مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کرده و آنها را بیشتر گرد عمود خیمه انقلاب و رهبر معظم و معزز جمع کرده این تحریم ها قطعا همان اثر را خوهد داشت و دشمن را مایوس خواهد کرد.

فرمانده ناجا استان کرمان گفت: امروز مردم به پلیسی که خدمتگذار در این عرصه است افتخار می کنند و از آن طرف توسط دشمن اسلام، قرآن و انقلاب اسلامی تحریم می شود و قطعا با امنیتی که امروز در کشور داریم این تحریم ها اراده ما را قوی تر می کند و نشان می دهد که ما در خط قرآن، اسلام و صراط مستقیم حرکت می کنیم و این یک شاخص برای ناجا است.

سردار ناظری عنوان کرد: امروز آمریکا در دنیا شناخته شده است و امروز تحریم آمریکا  تاثیری در اراده و عزم ملت ایران و نیروهای ما نمی گذارد و بلکه خود را در منجلاب فرو می برد و امروز خدمت رسانی به مردم و تامین نظم و امنیت بیش از پیش عزم و اراده و وحدت ما را با سپاه بیشتر می کند.

وی افزود: ما با سپاه  یک نیرو، یک توان و سازمان هستیم و انشاالله با یک توان مضاعف سعی می کنیم در حوزه تامین نظم و امنیت برای مردمی که امروز گرد پرچم ولایت  در خط اسلام و قرآن قرار دارند در حال انجام وظیفه و گذران زندگی هستیم.

فرمانده ناجا استان کرمان یادآور شد: این تحریم عزم ما را جدی می کند و امید در پساکرنا  نیز بتوانیم خدمتگزاری برای مردم و سربازخوبی برای وجود مبارک نایب برحق امام زمان (عج) باشیم.

انتهای پیام/نامجو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false