محمد حسن آصفری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه کاخ سفید بنا دارد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را به فهرست سازمان‌های تروریستی خود اضافه کند، گفت: امروز زمانی که صحبت از تروریست می شود سرنخ اصلی آن به آمریکا می رسد، آمریکایی که داعش را در عراق تشکیل داد.

وی ادامه داد: آمریکایی که نسبت به جنایات گروهک ها در منطقه آفریقا سکوت کردند و همچنین نسبت به اقدام تروریستی که رژیم صهیونیستی به توسعه شهرک سازی و از بین بردن مردان و زنان در غرب فلسطین اقدام می کند، سکوت اختیار کرده اند.

آصفری با اشاره به اینکه امروز آمریکایی ها در قبال جنایات یمن سکوت کرده اند، عنوان کرد: هیجده هزار نفر از ملت ایران توسط گروهک منافقین به شهادت رسیدند و آمریکایی ها این سازمان را در فهرست تروریستی قرار ندادند و این در حالی است که امروز صحبت از این می کنند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهراست تروریستی قرار دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: اگر امروز سپاه پاسداران نبود جریانات تکفیری و تروریستی یازده سپتامبرهای زیادی را به وجود می آوردند و اگر شاهد حضور به موقع سپاه در سوریه و عراق نبودیم، شاهد اقدامات بدتر از این در کشورهای مختلف بودیم.

وی ضمن تأکید بر اینکه سپاه از بدنه ملت ایران شکل گرفته و حامی مردم است، اظهار کرد: سپاه در مواقع مختلف دست به حمایت از ملت ایران زده از فلج اطفال گرفته تا کمک برای توسعه فضای سبز و حمایت از آسیب های طبیعی و غیر طبیعی که به وجود می آیند.

آصفری با بیان اینکه ملت ایران تشخیص می دهد که سپاه تروریست است یا خیر، تصریح کرد: تروریست خواند سپاه پاسداران توسط آمریکایی ها جهت روحیه دادن به باقی مانده های جریان های سلفی و تکفیری در منطقه است.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه معرفی کردن سپاه پاسداران به عنوان تروریست می توان گفت شبیه جوک است، اذعان کرد:  امروز رفتارها و اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمایت از مردمی که دچار سیل، زلزله و آسیب های اجتماعی شده اند برای تمامی ملت های دنیا روشن است.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری