عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت : تضعیف جبهه مقاومت اسلامی در برابر اسرائیل  از جمله اهداف آمریکا در جهت تروریست خواندن سپاه پاسداران است.

حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با راه آرمان ؛ با اشاره به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی گفت: سیاست جمهوری خواهان تقویت اپوزسیون مسلح مانند منافقین علیه جمهوری اسلامی در راستای براندازی و تضعیف نظام است و بر همین اساس پیشنهاد مربوط به تروریستی اعلام کردن سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی مطرح شده است.

وی با بیان اینکه منافقین ارتباط تنگانگی با پمپئو و بولتن مشاور و معاون وزارت خارجه ترامپ دارند، ابراز کرد: از جمله نکات دیگر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمک به پیروزی نتانیاهو  در انتخابات اخیر اسرائیل است؛ چرا که سپاه پشتیبان سپاه قدس است.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: سپاه قدس بخش اصلی مقاومت در مقابل اسرائیل را دارد و بسیاری از سیاست ها و برنامه های این رژیم غاصب را در منطقه خنثی کرده است؛ بنابراین سپاه  با تقویت حزب الله حماس و آموزش به آنان توانسته است که  آنها را به عنوان یک قدرت نظامی شکست ناپذیر در برابر اسرائیل تبدیل کند.

ترقی عنوان کرد: اعلام تروریستی بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت ضربه زدن به نیرویی است که تمام نقشه های آمریکا را در منطقه خنثی کرده است؛ چرا که این نهاد توانسته است یکی از گروه های تروریستی قدرتمند و پولدار جهان داعش را در عراق و سوریه منهدم کند و این مسئله نقشه خاورمیانه جدید آمریکا را بهم ریخته است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تضعیف جبهه مقاومت اسلامی در برابر اسرائیل  از جمله اهداف دیگر آمریکا در جهت تروریست خواندن سپاه پاسداران دانست و تصریح کرد: با این اقدام آمریکایی ها می خواهند که در جهت خدمت به اسرائیل و تقویت امنیت این رژیم غاصب گام بر دارند.

وی تأکید کرد: از جمله اهداف دیگر مقامات آمریکایی در جهت  معرفی کردن سپاه به عنوان گروه تروریستی جلوگیری از نقش این نهاد در خنثی کردن فتنه های آینده در داخل کشوراست که عمدتا این فتنه ها توسط عوامل نفوذی، غرب گرا و مرتبط با آمریکا صورت می گیرد.

این کارشناس مسائل سیاسی در خصوص هدف نهایی امریکا از تروریست معرفی کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این اقدام در راستای حمایت از جریانی است که در داخل کشور می باشد و با حضور سپاه در صحنه های مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کشور مخالف است و آن را عامل اصلی بی اثر شدن تحریم ها و فشارهای آمریکایی می داند.

ترقی افزود: مشاهده می کنیم که علی رغم تحریم های آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در عرصه های مختلف در جهت توسعه، سازندگی، خودکفایی، پیشرفت عرصه های عمرانی کشور و …  نقش بسیار موثری را ایفا می کند و آثار تحریم را از بین برده است.

وی با اشاره به مطلب فوق ادامه داد: بنابراین با این اهداف آمریکایی ها دست به چنین اقدام غیر معمول در دنیا زدند ولی نتیجه این اقدام غیر از این موفقیت نسبی که نتانیاهو به دست آورده است در بقیه موارد تقریبا شکست خورده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به حمایت ۸۰ درصدی مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نظر سنجی ها، اظهار کرد: همچنین شاهد حضور گسترده مردم در راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه در روز گذشته بوده ایم  و همه ملت خود را سپاهی اعلام کردند.

ترقی تصریح کرد:وحدت و انسجامی که در بین همه گروه ها و جناح های سیاسی نسبت به سپاه به وجود آمده است، کاری است که مسبب آن دشمنان انقلاب اسلامی بودند و این اقدام وحدت بیشتر و تحکیم وحدت بین ارتش و سپاه را به وجود آورد.

این کارشناس مسائل سیاسی با تأکید بر اینکه این اقدام از نقشه های دشمن بوده است که اختلاف بین ارتش و سپاه به وجود آوردند، گفت: با این اقدام نه تنها سپاه تضعیف نشد بلکه ارتش هم در کنار سپاه قرار گرفت و موجب شد که وحدت این دو لشکر الهی بیشتر محقق شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آمریکا با تروریست خواندن سپاه، خود را در برابر مردم ایران قرار داد و این اقدام آسیب زیادی به موقعیت آمریکا زد که از این اقدام نتوانست هیچ نتیجه ای بگیرد.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری