ایمان محمدآبادی گفت :حس اعتماد باید بین مردم من جمله د رزنان تقویت شود،نباید گذاشت که بی تفاوتی و ناامیدی در جامعه به وجود آید زیرا باعث نابودی ساختاراصلی جامعه خواهد شد.

آیین تجلیل از فعالان دبیرخانه نخستین جشنواره عکس«از چشم دختران ببینیم» در رفسنجان امروز با حضور ایمان محمدآبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان و جمعی از مسئولین در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.

به گزارشراه آرمان محمدآبادی در این مراسم با بیان اینکه هنر هدف نیست بلکه ابزاریست برای رسیدن به اهداف متعالی جامعه اظهار داشت:برگزاری جشنواره ها ابزاری برای ارتقای سطح فرهنگ جامعه هستند.

وی بیان داشت:عکس گرفتن و حضور در نمایشگاه عکس، هدف نیست بلکه همه آنها ابزاری است برای رسیدن به هدف بزرگتر و عمده هدف آن می تواند مشارکت یافتن بخشی از جامعه همان بانوان باشد.

محمدآبادی تصریح کرد:سطح فرهنگ جامعه ما هنوز به این اعتبار نرسیده که زن ها باید حضور داشته باشند هنوز در مرحله شعاری بسر می بریم اگر در جشنواره و نمایشگاه عکس از جنبه شعاری فاصله گرفته باشیم و اینکه به این باور برسیم که آینده شهر در دست دختران است و در رشد فکری تاثیر آنها دارد ما به هدف نزدیک شده ایم و این سرآغاز هدف و حرکت است.

وی افزود:برگزاری جشنواره ها باید در راستای واقعیت های جامعه صورت گیرد تا جامعه پذیرش واقعیت ها را داشته باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان گفت:حس اعتماد باید بین مردم تقویت شود،نگذاریم بی تفاوتی و ناامیدی در جامعه به وجود آید چراکه باعث نابودی ساختار جامعه خواهد شد.

در پایان این مراسم از جمعی از خبرنگاران فعال جهت پوشش و اطلاع رسانی جشنواره عکس تجلیل به عمل آمد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری