رئیس مجمع جهادگران استان کرمان گفت:با کمک خیرین و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون تعداد ۱۵ هزار نوشت افزار برای دانش آموزان مناطق محروم خریداری شده است.

سیدحسام الدین حسینی رئیس مجمع جهادگران استان کرمان در گفتگو با راه آرمان گفت: پویش ملی مشق احسان از سال ۹۷ با هدف تامین و توزیع بسته های کیف و نوشت افزار برای دانش آموزان مناطق محروم  و دور افتاده برگزار می شود.

حسینی بیان کرد: پویش مشق احسان که به همت گروه های خیریه و جهادی آغاز به فعالیت کرده است، تا کنون توانسته حمایت برخی از چهره های هنری، ورزشی و مذهبی را جذب کند.

رئیس مجمع جهادگران استان کرمان با اشاره به اینکه خرید کالاهای ایرانی اولویت اصلی این پویش است، تصریح کرد: صنوف و تولیدکنندگان مختلفی این کمپین را حمایت می کنند.

وی در خصوص فرآیند بسته بندی و توزیع این اقلام گفت: قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) افراد نیاز مند را شناسایی می کند و تمام اقلام جمع آوری شده در اختیار این گروه جهادی قرار می گیرد تا به دانش آموزان محروم تحویل دهند.

رئیس مجمع جهادگران استان کرمان با بیان اینکه در استان کرمان ۶۰ گروه جهادی فعالیت دارند، خاطر نشان کرد: با کمک خیرین و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تاکنون تعداد ۱۵ هزار نوشت افزار برای دانش آموزان مناطق محروم خریداری شده است.

حسینی در پایان اظهار کرد: گروه های جهادی در حال توزیع اقلام تهیه شده در بین دانش آموزان مناطق محروم استان کرمان اعم از مناطق دور افتاده روستایی و حاشیه شهر کرمان هستند.

انتهای پیام/ی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری