×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

توان دفاعی ایران اجازه جنگ سرد را به دشمن نمی دهد/ آینده دنیا از آنِ جهان اسلام است

نظری گفت: باید در داخل نیز به یک انسجام برسیم و آن هم مهیا نمی شود مگر با خدماتی که شما انجام می دهید و امید بخشی که بین مردم ایجاد می کنید انشا الله که از این پیچ سخت و تاریخی عبور کنیم قطعا آینده جهان، جهان اسلام خواهد بود.

به گزارش راه آرمان؛ علی نظری جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان صبح امروز در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه شهدای تامین اجتماعی اظهار کرد: بعد از آزادسازی خرمشهر با تمام دنیا و ابرقدرتهایی که در آن دوره ابرقدرت بودند و در حال حاضر افول کردند جنگیدیم و این جهادی عمل کردن رزمندگان باعث پیروزی ملت ایران شد.

وی گفت: امروز در این برهه از زمان که ویروس منحوس کرونا است و مردم نیاز بیشتری به خدمات تامین اجتماعی دارند شما که در سنگر خدمت به مردم هستید این کار را انجام می دهید.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: بخش عظیمی از مردم استان کرمان از تامین اجتماعی خدمات می گیرند و این نشان از کار جهادی و انقلابی است.

نظری عنوان کرد: امسال به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه های جنبی هفته دفاع مقدس وجود ندارد و این برنامه ها از طریق  فضای مجازی پخش خواهد شد.

وی بیان کرد: هفته دفاع مقدس از ۲۹ شهریور آغاز و تا ۷ مهرماه به مدت ده روز برگزار خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: بازسازی عملیات هایی که هر ساله در هفته دفاع مقدس برگزار می شد امسال به دلیل بیماری کرونا برگزار نخواهد شد و از طریق شبکه های اجتماعی و رسانه ملی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

نظری گفت: در این ایام ده روز کلیه شهروندان می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی از موزه دفاع مقدس در ساعات صبح و عصر به صورت رایگان بازدید کنند.

وی افزود: این همت، کار جهادی و انقلابی و از خودگذشتگی رزمندگان بود که با نثارجان، مال و حتی خانواده خود باعث شدند که تا ما در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس پیروز میدان باشیم.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: ما همچنان در حال جنگ با دشمن قرار داریم از جمله بحث تحریم هایی که دشمن هر آن برای ما ایجاد می کند بعضا  «مکانیزم ماشه» را اعلام می کنند که خوشبختانه کلیه اعضای برجام با این موضوع مخالفت می کنند  به دلیل اینکه آمریکا چون از برجام خارج شده است نمی تواند چنین مکانیزمی را بکار بندد.

نظری به سخنان سردار سلامی فرمانده سپاه در شامگاه گذشته اشاره  و تصریح کرد: دیگر جایی برای عملیات سرد و جنگ روانی وجود ندارد و اگر آمریکا بخواهد کوچکترین آسیبی به مردم ایران برساند کرک و پشم آنان را می ریزیم و این سخن لاف نیست بلکه یک آمادگی دفاعی نیروهای مسلح وسپاه در مقابله با دشمنان است.

وی خاطرنشان کرد: آمادگی دفاعی ما به حدی رسیده است که بتوانیم در منطقه جلوی تمامی دشمنان قد علم کنیم.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: به همین دلیل باید در داخل نیز به یک انسجام برسیم و آن هم مهیا نمی شود مگر با خدماتی که شما انجام می دهید و امید بخشی که بین مردم ایجاد می کنید انشا الله که از این پیچ سخت و تاریخی عبور کنیم قطعا آینده جهان، جهان اسلام خواهد بود و همچنان که در اشاعه اسلام به جهان موفق بوده ایم آن را جهانی تر کنیم.

نظری ادامه داد: از تمامی خدمتگزاران و مسئولین درخواست می کنم که این روحیه جهادی و ایثار که مورد نیاز جامعه است را ادامه دهند تا بتوانیم از این تحریم های دشمنان به راحتی عبور کنیم.

به گزارش راه آرمان، در راستای هفته دفاع مقدس و مواسات، کارکنان سازمان تامین اجتماعی  ۱۵۰ بسته معیشتی با اقلام یک کیسه برنج ده کیلویی، ۳ عدد روغن مایع، ۲ عدد رب گوجه فرنگی، ۳ کیلو نخود، یک کیلو لوبیا، ۳ کیلو قند، ۲ بسته ماکارونی، ۲ بسته سویا، ۱ بسته دستکش و ۵ عدد ماسک به ارزش ریالی هر بسته ۳۵۰ هزار تومان در مجموع ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تهیه و در اختیار ناحیه حضر امیرالمومنین (ع) بسیج قرار دادند تا در بین نیازمندان توزیع کنند.

انتهای پیام/نامجو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false