×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

توزیع ۱۳۰ بسته حمایتی  به ارزش ۳۵ میلیون تومان  بین نیازمندان

سرهنگ دوم پاسدار مصطفی امام بخش فرمانده سپاه شهرستان رابر ضمن تبریک عید مبعث و سال نو از توزیع ۱۳۰ بسته حمایتی شامل برنج ، روغن ،مرغ، گوشت و تن ماهی هر بسته به مبلغ ۲۷۰ هزار تومان بین اقشار مستضعف شهرستان خبر داد.

به گزارش “راه آرمان”؛  سرهنگ دوم پاسدار مصطفی امام بخش فرمانده سپاه شهرستان رابر  تبریک عید مبعث و سال نو از توزیع ۱۳۰ بسته حمایتی شامل برنج ، روغن ،مرغ، گوشت و تن ماهی هر بسته به مبلغ ۲۷۰ هزار تومان بین اقشار مستضعف شهرستان خبر داد.
وی یادآور شد: این بسته ها به مناسبت سال نو و عید مبعث بین قشر مستضعف شهرستان با اولویت مستمندانی که به واسطه بیماری کرونا و از دست دادن موقعیت کاری ضعیف تر شده اند؛ توزیع شده است.
امام بخش خاطر نشان کرد:مجموعه سپاه و بسیج در کنار سایر ادارات دولتی نهایت تلاش خود را برای مقابله با ویروس کرونا انجام می دهد .
وی توضیح داد:  اقدامات سپاه شهرستان را شامل حضور بسیجیان به صورت مستمر در ۲ پست ایستگاه کنترل گدار اسکر و ورودی هنزا ، گشتهای اطلاعاتی سپاه برای جلوگیری از ورود افراد غیر بومی در این ایام به شهرستان ، کنترل و رصد بازار برای جلوگیری از احتکار مواد ضد عفونی و بهداشتی ، کمک به شبکه بهداشت درمان با معرفی ۲۴۰ نفر بسیجی برای طرح غربالگری شبکه بهداشت، ضد عفونی و گند زدایی هر شب معابر شهر عنوان کرد.
سرهنگ امام بخش با بیان اینکه اقدامات دولتی خوبی برای مقابله با کرونا صورت گرفته است، متذکر کرد: اما آنچه که بیش از همه موارد به شکست کرونا کمک خواهد کرد رعایت مردم است از این رو، از مردم عزیز خواهش میکنیم که به توصیه های بهداشتی عمل کنند.

وی گفت: متاسفانه برخی مردم توصیه های بهداشتی را رعایت نمی کنند و فقط منتظر اقدامات دستگاههای دولتی هستند.لذا عاجزانه استدعا داریم که به توصیه ها عمل شود و به یاری خداوند هر چه زودتر شاهد نابودی این ویروس باشیم .
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه رابر در پایان با اشاره به شعار سال ۹۹ که توسط مقام عظمای ولایت به سال جهش تولید نامگذاری شده است گفت: با بسیج همگانی و کار و تلاش مضاعف ان شاءالله به این خواسته مولایمان جامه عمل خواهیم پوشاند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false