آیت الله خاتمی با تأکید بر اینکه این ملت با داشتن دو  سرمایه پیروز است و آینده ی این ملت روشن تر از گذشته خواهد شد، گفت:اول داشتن رهبری فقیه دور اندیش و  زیرک و عنصر دوم شما مردم هستید.

 

 

 

 

به گزارش راه آرمان ؛آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم کرمان در  مجلس خبرگان رهبری در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در کرمان  با اشاره به آیه ۱۲۰ سوره توبه گفت: در این آیه آمده است که هر گامی در این مسیر برداشتید برای شما ثبت شد و این اجتماعی بزرگ و باشکوه است.

 

وی با بیان اینکه در این جمع نسل دوم و سوم حضور دارند و عنوان سخنرانی من آمریکا دیروز و امروز است، ابراز کرد:برای نسل دوم و سوم انقلاب می گویم که آمریکا ۶۵ سال است در این کشور جنایت می کند از کودتای ۲۸مرداد ۱۳۳۲تا امروز علیه مردم در حال جنایت است.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مسلط کردن رژیم وابسته،جنایتکار و غارتگر که پنجاه و هفت سال دین ستیزی،اخلاق ستیزی و غارت کارشان بوده است، عنوان کرد: پس از انقلاب نیز از هیچ اقدامی علیه انقلاب فرو گذار نکردند و مردم به حق لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و این انقلاب صورت گرفت.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جنایت آمریکا در صحرای طبس اظهار کرد: آمریکا با بسیج کردن هواپیما در صحرای طبس تلاش داشتند که بازوی جاسوسی خود را در ان محل قرار دهند.

 

آیت الله خاتمی با بیان اینکه تحریک صدام علیه مردم، حمله به هواپیمای مسافربری و کشتن ۳۰۰ نفر در آسمان را از جمله اقدامات آمریکا علیه کشورمان دانست و اظهار کرد: جنگ اقتصادی از آغاز تاکنون، جنگ رسانه ای علیه مردم در فضای مجازی از مسائل دیگری است که میتوان به آن اشاره کرد.

 

وی تصریح کرد: تقویت گروهک منافقین، دست داشتن در اغتشاشات سال۸۸ و دی ماه ۹۶ و طراحی مداوم توطئه علیه ایران در مجامع بین المللی از جمله اقدامات دیگر دولت آمریکا علیه ایران اسلامی است.

 

امام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه حضور در راهپیمایی علیه جنایات شکل گرفته کشورمان است، گفت:آمده ایم تا دشمن بداند مردم با همان شکوه ۵۸فریاد« مرگ بر آمریکا» را سر می دهند؛آمریکای امروز چهل برابر از گذشته ضعیف تر شده اند.

 

این مقام مسئول ادامه داد:آمریکا در عرصه های سیاسی و نرم افزاری ضعیف شده است و در عرصه سخت افزاری قدرتش را از دست داده است؛ در زمینه اقتصادی ۸۰۰ میلیارد کسری بودجه دارد؛ بنابراین آن چنان که ابر قدرت شرق فرو پاشیدف این قدرت نیز همین صورت خواهد شد.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ترامپ دروغگو ترین رئیس جمهور دنیا است، عنوان کرد: از روزی که بر سر کار آمده است تا کنون بیش از ۲۰۰ هزار دروغ گفته است و بی حیثیت ترین رئیس جمهور که به ملت و سایر دولت ها دروغ می گوید اوست.

 

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه در یمن مشاهده می کنید که کودک شش ساله ای از گرسنگی در دامان مادر جان می دهد، گفت: دوازده میلیون یمنی در خطر قحطی قرار دارند که اتاق این جنگ و جنایت در آمریکا است.

 

آیت الله خاتمی با تأکید بر اینکه پیروز امروز میدان شما مردم هستید، ابراز کرد:شرایط آمریکا بسیار شکننده است و  چقدر نادانند افرادی که  در این شرایط نسخه  تسلیم را می پیچند؛ مقام معظم رهبری همانند امام خمینی (ره) فرمودند” به هیچ کس و در هیچ سطحی اجازه ی مذاکره را نخواهیم داد”.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مثَل آمریکا، مثَل سگ است، اظهار کرد:ملت بزرگ ایران چهل سال در برابر آمریکا مقاومت کرده و تا به خاک مالیدن آمریکا به پا خواهد ایستاد.

 

این مقام مسئول ادامه داد:آمریکایی ها در شرایط کنونی فریبکاری می کنند و می گویند ما با ملت درگیر نیستیم با دوست مشکل داریم؛ اما شما نمی خواهید ملت را از پا در آورید و نباید فزیب خورد.

 

وی با تأکید بر اینکه دو قطبی کردن مردم و جدا کردن آنان از ولایت فقیه توطئه دیگر آمریکا است، تصریح کرد:این جنگ نرم افزاری آمریکا ست و با جدیت و همدلی مانند  گدشته از این گردنه های سخت عبور خواهیم کرد.

 

آیت الله خاتمی افزود: آمریکایی ها تا کنون می گفتند در سیزده آبان ماه مرحله دوم را آغاز خواهیم کرد؛ تا قیمت دلار و سکه بالا رود؛ اما آنان بدانند که هیچ غلطی نمی توانند بکنند و به ملت بزرگ می گویم با مقاومت و ایستادگی شما،تا این مرحله سر آمریکا به سنگ خواهد خورد و آمریکا با این مقاومت نابودی اش را خواهد دید.

 

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت:اینکه فردا چه خواهد شد را قرآن پیش بینی کرده است؛ با صبر و تقوا دشمنی هیچ غلطی نمی تواند بکند؛ تا زمانی که ملت ایران، امام حسین علیه السلام، عاشورا و راهپیمایی اربعین دارید؛ مطمئن باشید آسیب نخواهید دید.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه شما عاشورایی و کربلایی هستید و دشمن ذلیل است، گفت:در کربلا قیام الهی دودمان بنی آیه را برانداخت ؛این حضور های شکوهمندانه شما به فضل خدا مصداق صبر است و همه توطئه های دشمن را از بین خواهد برد.

 

وی با تأکید بر اینکه این ملت با داشتن دو  سرمایه پیروز است و آینده ی این ملت روشن تر از گذشته خواهد شد، گفت:اول داشتن رهبری فقیه دور اندیش و  زیرک و عنصر دوم شما مردم هستید.

 

آیت الله خاتمی در پایان خاطر نشان کرد:شما عزیزانی که صابون گرانی به تن همه شما خورده است و تحلیل دارید و سختی ها از بین خواهد رفتار که شما همیشه پای کار هستید.
انتهای پیام/م
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری