×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

تولید ماسک ارزان قیمت، رسالت شرکت فناور کرمانی برای مقابله با کرونا/ بازاریابی و بازارسازی اساس فعالیت اپلیکیشن تاک

سید رضا کارآموز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در شرکت تندیس سلامت زندگی تصمیم گرفتیم با نصب دستگاه تولید ماسک، ماسک های استریل شده و مناسب را با هزینه کمتر و ارسال رایگان در اختیار مردم قرار دهیم.

سید رضا کارآموز مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان در ارتباط با فعالیت های این شرکت در گفتگو با خبرنگار راه آرمان اظهار کرد: شرکت مذکور از سال ۹۴ در حوزه خدمات رسانی به مردم انجام وظیفه می کند، غالب خدمات ارائه شده در حوزه های پزشکی، ورزشی و رفاهی صورت می گیرد.

وی افزود: در راستای فعالیت های این شرکت قراردادهایی با مراکز مختلف تنظیم می شود و مشترکین این شرکت که دارای حق اشتراک هستند، می توانند با دریافت تخفیف های ویژه از خدمات ما استفاده می کنند.

مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان بیان کرد: حدود یک سال است که اپلیکیشن تخصصی شرکت طراحی شده، این اپلیکیشن با نام «تاک» دارای مزایای متعددی است.

کارآموز ابراز کرد: از کارایی های این اپلیکیشن می توان به ارائه خدمات تخفیفی و تبلیغات به صورت آنلاین، افزودن حراجی ها و فروشگاه های مختلف به این اپلیکیشن و پشتیبانی مراکز و خدماتی  که به مردم ارائه می شود، اشاره کرد.

معرفی فروشگاه ها و خدمات شهر کرمان به اهالی سایر شهرها با اپلیکیشن تاک

وی یادآور شد: این اپلیکیشن به معرفی مراکز متفاوتی می پردازد که در شهر کرمان فعالیت می کنند و خدمات متعددی را انجام می دهند، در واقع این مراکز به شهرهای مختلف استان کرمان و سایر استان ها معرفی می شوند.

مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان بیان کرد: به عبارت بهتر اپلیکیشن تاک امکان بازاریابی برای مراکز مختلف را فراهم می کند، در این راستا یک فروشگاه بدون دریافت هزینه ای در اختیار صنایع دستی و کسب و کارهای سنتی قرار گرفته است.

کارآموز تصریح کرد: طراحی یک اپلیکیشن ساده نیازمند صرف حداقل ۵۰ میلیون تومان است، مهمترین اقدام در راه اندازی اپلیکیشن ها پشتیبانی یا CRM بوده که مستلزم صرف هزینه است.

وی ادامه داد: اپلیکیشن تاک در سایر استان ها بازاریابی مناسبی انجام داده و در حال حاضر مشترکین زیادی داریم از این رو می توانیم با معرفی خدمات شرکت های کرمانی مسیر را برای کسب درآمد آن ها هموار کنیم.

مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان تاکید کرد: فعالیت های این شرکت در زمینه های مختلف علاوه بر استان کرمان در استان های دیگر همچون سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، تهران، خراسان رضوی و یزد ارائه می شود.

بازاریابی و بازارسازی اساس فعالیت اپلیکیشن تاک در کرمان

کارآموز اذعان کرد: فعالیت اصلی این شرکت حول محور بازاریابی و بازارسازی حرکت می کند و کلیه فعالیت های این شرکت توسط یک تیم ۱۰ نفره انجام می شود، البته ۸ نفر دیگر شامل طراحان، برنامه نویسان و متخصصین ما به واسطه شیوع ویروس کرونا در خانه ادامه فعالیت می دهند.

وی افزود: پیش از شیوع کرونا در هر یک از نمایندگی های این شرکت حداقل ۳۰ نفر مشغول به فعالیت بودند، اما تداوم شرایط منجر به تغییر این وضعیت شد، در صورتی که بتوانیم فعالیت های این شرکت را گسترش دهیم می توانیم در هر مرکز استان ۳۰ نفر و در شهرستان ها ۲۰ نفر به کار گیری می کنیم.

مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان مطرح کرد: شرکت تندیس سلامت زندگی در واقع تنها شرکتی است که با این رویکرد در شهر کرمان فعالیت می کند، شرکت های دیگری در سایر استان ها هستند که در زمینه ای مشابه با ما فعالیت کنند اما در کرمان چنین شرکتی فعال نیست.

کارآموز متذکر شد: اپلیکیشن تاک نمونه ای از یک اپ کامل است که کلیه خدمات را به مخاطبین ارائه می کند و همه خدمات بانکی، فروشگاه های مختلف، رستوران ها، مراکز پزشکی و… در دسترسی مستقیم مردم قرار دارد.

تولید ماسک ارزان قیمت، رسالت یک شرکت فناور کرمانی در شرایط مقابله با کرونا

وی یادآور شد: به واسطه وجود نوآوری در اپلیکشن تاک توانستیم از طریق پارک علم و فناوری کرمان علاوه بر مشاوره های تخصصی در بخش سرمایه گذاری موفقیت های بزرگی کسب کنیم.

مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان در ارتباط با سرمایه اولیه راه اندازی این شرکت عنوان کرد: سرمایه اولیه این شرکت به صورت خصوصی و از محل اعضا تامین شده و دولت هیچ حمایتی در این زمینه از ما انجام نداده است.

کارآموز تاکید کرد: شیوع بیماری کرونا احساس نیاز به انجام خریدهای اینترنتی در کشور را بیش از پیش ملموس تر کرد، از این رو کلیه خدمات رفاهی، آموزشی، پزشکی، ورزشی را می توانند در خانه و با گوشی خود از طریق این اپلیکیشن فراهم کند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در شرکت تندیس سلامت زندگی تصمیم گرفتیم با نصب دستگاه تولید ماسک، ماسک های استریل شده و مناسب را با هزینه کمتر در اختیار مردم قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت تندیس سلامت زندگی کرمان گفت: ماسک ها در بسته های ۱۰ تایی و ۲۰ تایی تهیه و تولید می شوند و به صورت رایگان برای متقاضیان ارسال می شوند، هزینه این ماسک ها در مقابل هزینه ماسک در بازار بسیار کمتر است.

کارآموز در پایان خاطرنشان کرد: این اپلیکیشن توسط جوانان متخصص کرمانی  با استفاده از مهارت بومی برای رفاه بیشتر مردم دیار کریمان ساخته و طراحی شده، از این رو مسئولان می توانند با معرفی این فناوری بومی در راستای اشتغال زایی و خدمات رسانی مردم این مرز و بوم حرکت کنند.

انتهای پیام/ س

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false