×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

توهمات زنجیره ای

رسانه های آمریکایی  مدعی شده اند ترامپ طی «دستورات مکتوب» خود اقدامات تهدید آمیز علیه ایران دست بکار شده و آنها را به مقامات و دستگاه‌های مربوطه داده است.

 

 

به گزارش راه آرمان؛ یک بار دیگر پدر تروریست های عالم، ترامپ قمار باز در هاله ای از توهمات ناشی از شکست در سیاست های غلط و خصلت خون آشامی خود که این ویژگی زایده تمام رئیس جمهوران حقه باز آمریکاست که هر جا دچار کاهش محبوبیت و با عدم اقبال عمومی مواجه می شوند ناگزیر دست به تنفر پراکنی می زنند؛  البته این رویکرد در قاموس ناپاک سردمداران تروریست کاخ سفید سال های سال است که سکه رایج شده و عالم وآدم می داند که گُنده گویی و توهم در ذات اینان نهادینه شده و خود به این باور رسیده اندکه این شومن بازی ها دیگر بازاری ندارد و قطعا جوابگوی ور شکستگی اقبال عمومی به سردمداران فاسد آمریکا نخواهد بود.

رسانه های آمریکایی  مدعی شده اند ترامپ طی «دستورات مکتوب» خود اقدامات تهدید آمیز علیه ایران دست بکار شده و آنها را به مقامات و دستگاه‌های مربوطه داده است. این اظهارات جنگ‌طلبانه از سوی کسی مطرح می شود که اخیراً در جهت خوش رقصی در مقابل ترامپ توسط دو قانونگذار اروپایی برای دریافت جایزه صلح نوبل به ترامپ، برای نامزدی پیشنهاد شده است.

چند روز پیش نشریه آمریکایی «پالتیکو» بدون هیچگونه مدرکی و صرفاً جهتِ دادن فرصتی به ترامپ برای خودنمایی پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری ماه نوامبر، مدعی شده بود که ایران قصد دارد برای گرفتن انتقام ترور سردار سلیمانی به دست تروریست‌های سنتکام، علیه یک دیپلمات آمریکایی اقدام کند.

بعد از آن بود که رئیس‌جمهور آمریکا در پیام توئیتری، ایران را تهدید کرد؛ این در حالی است که مسئولان جمهوری اسلامی ایران نه تنها بارها تاکید کرده‌اند که انتقام ترور سردار سلیمانی در سطحی به همان رتبه انجام خواهد شد بلکه گفته‌اند حتی سر ترامپ نیز به اندازه یک بند کفش سردار شهید سلیمانی نمی‌ارزد.

ترامپ در ادامه  لحن توهین‌آمیز و صحبت‌های به‌دور از آداب سیاسی و دیپلماتیک خود، «نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا را «دیوانه‌تر از ساس» توصیف کرد و درباره «جو بایدن» رقیب خود در انتخابات ریاست‌جمهوری نیز گفت: «او حتی نمی‌داند که زنده است!»

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین «برنی سندرز» سناتور دموکرات را «دیوانه» خوانده و برای تخریب «کاملا هریس» زوج انتخاباتی بایدن برای معاونت ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: «او حتی از برنیِ دیوانه نیز چپ‌تر است. صبر کنید تا ببینید “مایک پنس” در مناظرات با او چه می‌کند». این شخص با این افکار که می گوید هزاران بار مردم ایران را تهدید می کنم امروز نقطه امید و مرکز آمال جریان اصلاحات شده که اگر با آنان مذاکره مجدد ولو به سبک ارباب رعیتی اخیر که ذلیلانه توسط رئیس جمهور صربستان انجام شود می ارزد که نشست و گفتگوی ذلیلانه کرد و یقینا میوه فاسد آن را خواهیم چید.

این تفکر از ترامپ زشت تر امروز به عنوان تابلوی حرکت جریان سهل اندیش اصلاحات و کارگزاران سازندگی و حزب منحله مشارکت و بعضی سیاسیون حزب باد نشین در توهمی چشمگیر در حال پاس کاری و فریاد از حنجره دربست این جریانات با آمریکاست و این در حالی است که حضرات روشنفکر زبان فهم دنیا و متوهمین برجام کَری و سیاستمداران آمریکا را هم مُودب و هم محترم دیدند و خطاب کردند و سبک مدیریت این جماعت سبک حکومت داری شاه سلطان حسینی است که او راحت خودش و ناموسش را تقدیم محمود افغان کرد و پادشاه با آن عظمت ظرف نصف روز نوکر دربار محمود افغان شد و دخترانش در حرمسرای محمود افغان مستقر شدند.

تفکر لیبرالی و متصل به توهمات غرب وحشی فرمول ساده ای دارد که زمین بده زمان بخر دین بده زندگی بکن، غیرت بده ذلت در و بکن، این توهمات و هزاران توهم دیگر در حد پارس های پی در پی سگان در بند گیر افتاده ای است که به جهت در بند بودن مجبور به این اقدامات هستند تا با تهدید، دیگران را وادار به عقب نشینی کنند. البته اینان از بند فرار هم کردند ولی جرات عرض اندامشان در حد مردم مظلوم دنیا بود که آن هم با خفت بعداز ۱۸سال باید ترک منطقه کنند و این رابدانند جمهوری اسلامی پیام خود را توسط فرمانده مقدر خود امام خامنه ای که اگر یکی بزنید ده تا می خورید، سال ها است که داده است.

نویسنده: م.سنجری

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false