رضائی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:دوران خودخواهی ها تمام شده است و ملت ها نیز بیدار شده اند و همچنین از این حاکمین فاصله گرفته اند و این افراد خیلی برد ندارند؛ معتقدم به زودی زود کشور فرانسه دچار تغییر اساسی خواهد شد.

 

 

 

 

ابراهیم رضائی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص دخالت فرانسه در امور کشورهای دیگر گفت: حاکمین کشور فرانسه به دلیل روحیه استکباری تو هم برتری از سایر کشورها را دارند.

وی ادامه داد: فرانسه علی رغم اینکه از درون کشوری پوسیده است؛ حاکمیتی بسیار ظالمانه دارد و دچار بحران های داخلی است؛ مردم این کشور از عملکرد نظام حاکمیتی آنها ناراضی هستند و تحت ظلم، فشار و بی عدالتی آنها قرار گرفته اند و به شدت هم سرکوب می شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مردم فرانسه هفته هاست که درگیر اعتراض عمومی قرار گرفته اند و این مسئله نشان می دهد که بستر یک تحول و تغییر اساسی در آینده این کشور می توان مشاهده کرد.

رضائی افزود: اما حاکمین مستبد، خودخواه و خود بزرگ بین فرانسه در همان موضوعاتی که کشور خودشان به شدت دچار بحران است به دیگران اتهام می زنند و آن را ابزار اهانت و توهین به سایر ملت ها و دولت ها قرار می دهند.

وی تصریح کرد: مردم کشور فرانسه نسبت به حقوق بشر معترض هستند و این در حالی است که حاکمینش بر خلاف منش انسانی برخورد می کنند و به تخریب ملت های دیگر مشغول هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای در پایان خاطر نشان کرد: دوران خودخواهی ها تمام شده است و ملت ها نیز بیدار شده اند و همچنین از این حاکمین فاصله گرفته اند و این افراد خیلی برد ندارند؛ معتقدم به زودی زود کشور فرانسه دچار تغییر اساسی خواهد شد.

 

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری