×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ثبت‌نام اعتکاف دانشگاه آزاد کرمان تا ۲۶ بهمن ادامه دارد

حجت الاسلام قناد زاده مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد واحد کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص استقبال دانشجویان این دانشگاه از طرح ازدواج دانشجویی گفت: آمار دقیق ثبت نام ها مشخص نیست، اما میزان استقبال دانشجویان نسبت به سال‌های گذشته خیلی کمتر شده است.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد کرمان ادامه داد: برای زوج‌هایی که در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، کلاس‌ها و کارگاه‌های مشاوره قبل ازدواج برگزار می شود تا زوج های جوان با شخصیت و خلقیات یکدیگر آشنا شوند.

قناد زاده در خصوص مراسم اعتکاف این دانشگاه اظهارداشت: ثبت نام این مراسم از ۱۶ بهمن ماه آغاز شده که ۲۶بهمن ماه ادامه دارد.

قنادزاده افزود: طبق برنامه ریزی ما دانشجویان دختر در دانشگاه اسکان پیدا می‌کنند و دانشجویان پسر در خارج از دانشگاه مستقر خواهند شد.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد کرمان در خصوص برنامه‌هایی که طی دوره اعتکاف برای دانشجویان انجام خواهد شد،بیان کرد: برای وقت سحر برنامه مناجات خوانی ویژه‌ای برای دانشجویان در نظر گرفته شده است و همچنین در طی روز کارگاه‌های مختلف با رویکردی اخلاق محور و مسئله محور برای آن‌ها برگزار می‌کنیم. همچنین در ساعات مختلف شبانه روز قرائت قرآن و سخنرانی مذهبی را در این برنامه گنجانده ایم.

انتهای پیام/ی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false