×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

جاری شدن سبک زندگی اسلامی با اجرای دستورات اسلامی/سبک زندگی همه شئون اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را شامل می شود

مدیر حوزه علمیه برادران استان کرمان گفت : باید دستورات اسلام و کلیات آن در جامعه اجرا شود که این به معنای سبک زندگی اسلامی در جامعه است .

حجت الاسلام و المسلمین الله وردی مدیر حوزه علمیه برادران استان کرمان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با این که بخشی از اسلام اصول، فروع و سبک زندگی است و بخش دیگر محقق کردن این حقایق در بطن زندگی مردم اظهار داشت : آیاتی که مربوط به حاکمیت پیامبر و مسئولیتی که پیامبران اولوالعزم در اجرای احکام دارند و همچنین آیات مربوط به ولایت انبیاء و اوصیاء الهی همگی به اجرایی شدن دستورات اسلام اشاره دارد .

وی گفت : بنابراین باید دستورات اسلام و کلیات آن در جامعه اجرا شود که این به معنای سبک زندگی اسلامی در جامعه است .

مدیر حوزه علمیه برادران استان کرمان خاطر نشان کرد : خداوند در قرآن می فرماید پس از آن که حضرت ابراهیم امتحانات زیادی را پشت سر گذاشت او را امام قرار دادیم و امام به معنای مدیریت کلان و اجرای دستورات پروردگار است.

الله وردی توضیح داد :امام همان ولایت، امامت و سمتی است که به برخی انبیاء الهی از جمله حضرت ابراهیم پیامبراسلام داده شده است که اجرا کنند .

وی در پایان ابراز داَشت : این بخش مربوط به اجرای سبک زندگی اسلامی در همه شئون فردی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است .

انتهای پیام/ش

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false