×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» در کرمان برگزار می شود

احمد اسکندری نسب گفت: جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» ویژه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور  همزمان با سالروز شهادت این شهید والا مقام در کرمان برگزار می شود.

به گزارش راه آرمان، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان این که جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» در کرمان برگزار می شود گفت: صیانت از میراث گرانبهای شهدای والا مقام ، گشترش فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت،  ارج نهادن به اخلاص،  عشق و وفاداری سردار سرافراز اسلام شهید سلیمانی و ترویج مکتب حاج قاسم در مدارس استان را از مهمترین اهداف این جشنواره دانست.
وی خاطر نشان کرد: تداوم راه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اطوره ملی و انقلابی به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله العالی « پرورش یافته مکت امام (ره) و مقاومت ضرورتی انکار ناپذیر در جامعه به ویژه مدارس است.
اسکندری نسب  با اشاره به اینکه «حاج قاسم» سردار مقاومت و ایستادگی، مردانگی، شرف و عزت بود، تصریح کرد: سردار اسطوره خستگی ناپذیری بود که برای ایرانیان و مسلمانان مایه فخر و مباهات بود، رزمنده دلاور و فرمانده شجاعی بود که نامش لرزه بر اندام دشمنان می‌انداخت.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان  اینکه «حاج قاسم» روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد را در کشورهای منطقه گسترش داده داد بر تروج مکت شهید سلیمانی در مدارس تاکید کرد.
اسکندری نسب بیان کرد: جشنواره کشوری علمدار«یادواره سردار شهید حاج قاسمی سلیمانی» ویژه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور  همزمان با سالروز شهادت این شهید والا مقام در کرمان برگزار می شود.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false