سید صادق عبدالرحمان احمد ابوجعفر گفت : یمن همیشه گورستان متجاوزان بوده است هنوز هم روحیه و عزم راسخ در مردم یمن وجود دارد ما جوانانی داریم که از عاشورا عدم تسلیم در مقابل دشمن را آموخته اند، ما قاسم ها و علی اکبرها  داریم که الگوی آن ها حضرت عباس و حضرت اباعبدالله است.

 

 

 

به گزارش راه آرمان سید صادق عبدالرحمان احمد ابوجعفر مبارز یمنی در همایش طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه برادران و خواهران کرمان در حمایت از مردم مظلوم یمن ، گفت : جنگ یمن جنگ نسل کشی است و و اطفال  و کودکان ، مدارس ، بیمارستان ها ، موسسات ، تولید کنندگان و مراکز مواد غذایی ، راه ها ، پل ها و هر ساختمانی که مربوط به حیات هستند ، حتی مجالس عروسی و تالارهایی که محل اجتماع مردم است  مورد هدف دشمن قرار می گیرند، مردم یمن از محاصره غذایی و دارویی که بر آنها اعمال می شود . رنج می برند.

 

وی ادامه داد : قبل از جنگ یمن جنگ داخلی بین شیعه و سنی توسط آمریکا پایه ریزی شده بود ، آمریکا گروه های تکفیری را به یمن آورده بود تا تفکر وهابی را رواج دهند  و آمریکا اولین کشوری است که جنگ علیه یمن راشروع کرد زیرا وی میلیاردها دلار اسلحه و تسهیلات جنگی را به عربستان می فروشد اما اکنون نه تنها با عربستان بلکه با بیش از ۱۷ کشور جنگ داریم ، بیش از ۳۰۰ هواپیمای جنگنده پیشرفته آمریکایی و انگلیسی یمن را روزانه بمباران می کنند.

 

این مبارز یمنی مردمی تاکید کرد :  جوانان و مردم یمن اهل تسلیم نیستند، یمن همیشه گورستان متجاوزان بوده است هنوز هم روحیه و عزم راسخ در مردم یمن وجود دارد ما جوانانی داریم که از عاشورا درس عدم تسلیم در مقابل دشمن را آموخته اند، ما قاسم ها و علی اکبرها  داریم که الگوی آن ها حضرت عباس و حضرت اباعبدالله است ،اگر جنگ یمن صدها سال طول بکشد ماتسلیم نمی شویم و به امید خدا پیروزیم.

انتهای پیام/ر

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری