×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است/ دشمن به دنبال ضربه زدن به محور اصلی نظام که جایگاه ولایت فقیه است

به گزارش راه آرمان، همزمان با ایام الله دهه فجر مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور گسترده مردم و مسئولان شهرستان در مسجدجامع علی ابن ابیطالب علیه السلام شهرستان رودبارجنوب برگزار شد.

حجت الاسلام کمالی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله در جمع عزاداران سردار دلها در مسجد جامع رودبار جنوب اظهار کرد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در امتحان الهی نمره بیست را نصیب خود کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است،گفت: سردار دلها جان خود را فدای موفقیت جبهه مقاومت و ارزش های راستین دین و نظام جمهوری اسلامی ایران کرد.

حجت الاسلام کمالی بیان داشت: راه شهدا مسیر ولایت است و برای دفاع از ولایت باید دشمن شناس خوبی باشیم.

 

قاسم سلیمانی، سرداری ولایتمدار، بی ادعا و بصیر بود

وی یکی از راز و رمزهای اوج گرفتن و ماندگاری شهید سلیمانی را ایمان به خدا عنوان و بیان کرد: اولین گام برای پرواز زندگی موحدانه و غیرخدا را از زندگی پاک کردن است و بعد از آن زندگی عاشقانه و خالصانه که ذره بین بگذاری و هر جا غیرخداست پاک کنی که اگر چنین شد خدا به تو ابهت می دهد.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله، گفت : سردار سلیمانی، شهید صلح و امنیت است که جهان را پر از امنیت کرده است.

حجت الاسلام کمالی بیان داشت: قاسم سلیمانی، سرداری ولایتمدار، بی ادعا و بصیر بود که با دوراندیشی و دشمن شناسی بر دل دشمن زد.

وی با بیان اینکه به برکت خون شهدا داد استکبار جهانی را در آوردیم، اظهار کرد : انقلاب ما با دارا بودن چنین فرماندهانی اکنون در اوج قدرت و اقتدار است که با دفاع از میهن و خاک، یک وجب از این آب و خاک را به دشمن ندادند.

کمالی افزود : انقلاب ما بزرگترین اتفاق قرن بیستم است که ایمان و اراده مردم، ولایتمداری، اسلامی بودن انقلاب ما موجب ماندگاری این نظام شده است و اکنون هم همه ما مدیون رشادت های شهدا و ایستادگی خانواده های آنان هستیم.

وی با اذعان به اینکه دشمن به دنبال از بین بردن ستون خیمه هستند بیان کرد: کمااینکه دشمنان در صدر اسلام محور اصلی را هدف قرار دادند و علی (ع) را خانه‌نشین کردند و سیدالشهدا (ع) را به شهادت رساندند و امروز بنی‌امیه‌های منطقه به دنبال آن هستند که این محوریت را در نظام اسلامی تضعیف کنند، اما خوشبختانه ملت ما از مصادیق این فرمایش زیبای امیرالمومنین (ع) است که «پرچم مبارزه با دشمن را کسی می‌تواند به دوش بگیرد که دارای سه خصلت بصیرت، صبر و عالم به مبانی حق باشد».

دل بستن به غرب و نگاه امیدوارانه به آن‌ها جز خسران و عقب‌ماندگی نتیجه‌ای ندارد

حجت الاسلام کمالی بیان کرد: امروز باید ملت ما با دلی پر از امید و تلاش خود را از حوادث و پیشامد‌های کشور به سرمنزل مقصود برساند؛ برخی حرف‌های یاس‌آور که برای پیاده‌کردن اهداف دشمن در جامعه مطرح می‌شود نباید ما را از مواضع حق خود منحرف کند.

او اضافه کرد: دل بستن به غرب و نگاه امیدوارانه به آن‌ها جز خسران و عقب‌ماندگی نتیجه‌ای ندارد. ما از مذاکره با آمریکا تابحال چه سودی برده‌ایم و کافی است یک مورد نشان دهیم که سودی در این راه برده باشیم. کدام کشور از ورود به حلقه آمریکا توسعه و پیشرفت داشته است.

دلیل عدم پیشرفت فرهنگی و اقتصادی فاصله گرفتن از خط رهبری است

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله بیان کرد: ملت ما همواره با شعار و حضورش نشان داده که هرگز زیر بار سلطه استکبار و آمریکا نخواهد رفت.

حجت الاسلام کمالی با تاکید بر اینکه در مسائل نظامی ما در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که آمریکا جرات نمی‌کند که نگاه چپ به این ملت داشته باشد در حالی که ما در دوران جنگ حتی از داشتن سیم خاردار هم محروم بودیم تصریح کرد: دلیل این عدم پیشرفت فرهنگی و اقتصادی این است که از خط رهبری فاصله گرفته‌ایم؛ دولتمردان ما در حوزه اقتصاد باید لباس جنگ اقتصادی را به تن کنند با روش‌های فعلی مشکلات اقتصادی ما حل نمی‌شود؛ اگر بخواهیم مشکلات اقتصادی حل شود مدیریت باید در دست مدیران جهادی قرار گیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه مدیریت کشور باید جهادی باشد، عنوان کرد: اگر بخواهیم مشکلات ما در بخش‌های مختلف حل شود تنها راهش این است که مدیران اقتصادی ما مدیران جهادی باشند؛ چطور کشور در حوزه دفاعی و امنیتی و علمی و فناوری روز پیشرفت‌های گسترده داشته و موانع بسیاری را از سر راه برداشته، در حوزه اقتصادی و فرهنگی شاهد این پیشرفت‌ها نیستیم.

 

حجت الاسلام کمالی با بیان اینکه در آینده نزدیک انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیش است عنوان کرد: حضور حماسی در پای صندوق‌های رای و تشکیل مجلسی قوی و در تراز جمهوری اسلامی با انتخاب صحیح راه حل مشکلات است.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله خطاب به مردم یادآورشد: اگر می‌خواهید کشورتان مشکلات را پشت سر بگذارد و موفقیت‌هایی را در حوزه‌های مختلف کسب کنیم باید مجلسی قوی، جهادی و در تراز نظام جمهوری اسلامی داشته باشیم.

انتهای پیام/پ

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false