متاسفانه اعضای شورای شهر به خاطر لابی گری و حزبی گری  به نظر می رسد در تمامی مسائل اتفاق نظر ندارند.

 

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان، گفته می شود از تعداد ۱۱ نفر اعضای شورای شهر کرمان ۷ نفر اصلاح طلب و ۴ نفر اصولگرا هستند. وباز بیان می شود  زمانی که کاندیداهای شورای شهر برنامه هایشان را اعلام کردند جلساتشان به صورت ۷ نفره تشکیل می شود، یعنی بدون حضور ۴ نفر دیگر.

و این در حالیست که مردم کرمان به ۱۱ نفر رأی داده اند و به آنان اعتماد کرده اند آیا این جلسات ۷ نفره توهین به شعور مردم نیست؟ و آیا عدم حضور ۴ نفر در این جلسات به معنی حزبی گری و لابی گری نیست؟ این سوالی بود که خبرنگار ما در جلسه امروز شورای شهر برای انتخاب شهردار بیان کرد و محمد فرشاد رئیس شورا چنین پاسخ گفت: هر شهروندی یک تفکر سیاسی دارد. طبعا همه اعضای شورا تفکر سیاسی دارند اما شورا یک سازمان است با مسئولیت مشترک . اینجا قوانین بر شورا حاکم است.  هشت نفر از یازده نفر به این نتیجه رسیدند که سام گزینه مطلوب تری است. نمی شود گفت شورایی کامل است که برایش اجماع داشته باشد.

وی ادامه داد: جلسات کم تر از هشت نفر رسمیت ندارند اما این که هفت نفر ، چهار نفر، دو نفر بنشینند ساعت ها در مورد موضوعی بررسی کنند، اشکالی ندارد. ما هیچ مصوبه ای  کم تر از هشت نفر نداریم.

ـ  به گفته اصولگرایان این جلسات چه به صورت رسمی و غیررسمی همیشه بدون حضور آنان برگزار و تصمیم گیری شده است.

ـ متاسفانه به نظر می رسد که اعضای شورا نه در دوره قبل و نه در دوره حال  با هم اتفاق نظر ندارند و همین امر باعث شد تا در دور قبل بسیاری از مسائل سیاسی و حزبی گری پیش بیاید و برخی  از پروژه ها معطل بماند آیا در این دور هم چنین خواهد شد؟

ـ در این جلسه محمد فرشاد جواب قانع کننده ای به خبرنگاران نداد.

ـ لازم به ذکر است بعد از انتخاب شهردار کرمان اصولگرایان جلسه را ترک کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری