مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: بیش از ۶ هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع مختلف تحصیلی و بزرگسال در جوار امامزادگان و بقاع متبركه در این طرح شرکت کرده اند.

به گزارش راه آرمان؛ حجت الاسلام اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به این که کلاس های طرح نشاط معنوي همزمان با شروع ایام تعطیلات تابستانی برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۶ هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع مختلف تحصیلی و بزرگسال در جوار امامزادگان و بقاع متبركه در این طرح شرکت کرده اند.

وی گفت: برگزاری طرح نشاط مهنوی برای  جذب قشر نوجوان و جوان جامعه به فضای  معنوی اماکن متبرکه است که یکی از  برنامه های سازمانی اوقاف می باشد. 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان خاطر نشان کرد: هدف از اجراي اين طرح هاي تابستاني غني ‌سازي اوقاف فراغت و استفاده حداكثري جوانان و نوجوانان از برنامه‌ هاي فرهنگي، آموزشي و تفريحي در فضاي معنوي امامزادگان و بقاع متبركه است.

تدینی ادامه داد: کلاس های  اين طرح در ۹۰ پايگاه مستقر در اماكن متبركه استان با شركت ۶ هزار شرکت کننده در حال برگزاری است.

وی افزود: كلاس ‌هاي اين طرح با حضور ۴۰ مُبلغ اعزامي و ۵۰ مربي بومي اداره می شود و كلاس‌ تصحيح قرائت نماز، برنامه ‌هاي انس با قرآن، اردوهاي فرهنگي، ورزشي و تفريحي نيز در قالب اين طرح برگزار می شوند.


مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان تشریح کرد: مراسم اختتامیه این کلاس ها پایان مرداد ماه در جواربقاع متبرکه و مراکز فرهنگی برگزار و از شرکت کنندگان فعال با اهدای جوایزی تجلیل می شود.

انتهای پیام/ش

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری