×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

خبرنگاران صدای رسای مردم و راهنمایی برای مسئولان هستند
امیرحسین برجی

محمدبرجی فرمانده سپاه‌ نرماشیر با انتشار پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

 

 

 

‍ به گزارش راه آرمان؛ محمد برجی فرمانده سپاه‌ نرماشیر طی ارسال پیامی روزخبرنگار را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است.

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار استو راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است.

چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

امروز نقش خبر و خبرنگاری در پیشرفت جامعه بر هیچکس پوشیده نیست و به راستی یک خبرنگار می تواند مظهر و سمبل تعهد،آگاهی بخشی، روشنگری، مطالبه گری و…. بوده و با رعایت امانت،انصاف ،صداقت ودغدغه مندی به حل مشکلات جامعه کمک کند،یک خبرنگاربایدصدای رسای مردم و مشعل و راهنمایی برای مسئولین باشد.

اینجانب روزخبرنگاررابه همه خبرنگاران عزیزکه امروزدرجنگ نابرابررسانه ای بادنیای غرب مجاهدانه تلاش میکنندتبریک عرض نموده وموفقیت آنهاراازخداوندکریم مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/ برجی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false