×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

خسارت شدید سیل به بخش کشاورزی و دامداری مردم زهکلوت/ ضرورت حضور دولت و کمک های مردمی در کنار سپاه پاسدارن

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی گفت: با وقوع سیل بخش قابل توجهی از کشاورزی و احشام مردم زهکلوت از بین رفته  و منازل آن ها قابل سکونت نیست، بنابراین لازم است بخش دولتی و کمک های مردمی در کنار نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران که انصافا خیلی خوب کار کرده است حاضر شوند.

حجت الاسلام  حسن علیدادی سلیمانی در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده جنوب استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار راه آرمان اظهار کرد: همانطور که خدواند در قرآن کریم بیان کرده است، هر سختی یک آسانی به دنبال دارد لذا در این برهه،  هم کسانی که زندگی آن ها دچار آسیب شده است و هم افرادی که باید کمک کنند در معرض آزمایش هستند.

 

امام جمعه کرمان افزود: با وقوع سیل خسارات زیادی به بخش زهکلوت وارد آمده و کشاورزی این منطقه به شدت آسیب دیده است، بخش قابل توجهی از احشام و دام مردم از بین رفته  و آب در خانه ها وارد شده و منازل آن ها قابل سکونت نیست.

 

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی بیان کرد: بنابراین لازم است بخش دولتی و کمک های مردمی در کنار نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران که انصافا در زهکلوت خیلی خوب کار کرده است حاضر شوند و دست به دست هم دهیم تا این مشکل برطرف شود و اهالی زهکلوت به زندگی عادی خود برگردند.

 

وی خاطرنشان کرد: گروه های جهادی و مردمی نیز در کنار سپاه و بسیج و وارد عملیات شدند و خانه ها را یک به یک از آب تخلیه و وسیله های آسیب دیده را تمیز می کنند و بعد از این اقداات همانطور که فرمانده سپاه گفتند خانه ها باید ضد عفونی شوند و مردم به خانه های خودبرگردند.

 

امام جمعه کرمان در پایان مطرح کرد:  امیدواریم به زودی زندگی مردم به حالت طبیعی برگردد و برای تامین وسایل زندگی و جبران خسارت های کشاورزی و دامداری نیز لازم است دولت و خیرین پای کار بیایند تا دلگرمی مردم بیشتر شود.

 

انتهای پیام/ مهدی زاده

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false