×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

خواب آشفته اسرائیل با تکیه بر مقاومت اسلامی تعبیر نمی شود/ فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است

در آستانه روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اقشار مختلف استان کرمان ضمن ابراز انزاجار از اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین بیانیه صادر کردند.

 

به گزارش راه آرمان؛ در آستانه روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ اقشار مختلف استان کرمان ضمن ابراز انزاجار از اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین بیانیه صادر کردند. متن بیانیه به شرح زیر است.

خواب آشفته اسرائیل با تکیه بر مقاومت اسلامی تعبیر نمی شود

بسیج روحانیون، طلاب و اساتید استان کرمان در بیانیه روز جهانی قدس  تأکید کرد که به تحقیق قدس؛ بر اساس آموزه های قرآن و احکام وحی، سرزمین مقدس مورد اهتمام خداوند متعال بوده است؛ سرزمینی که در کنار ارزش و اعتبار الهی و مکتبی مورد طمع غرب و آمریکا و سردمداران رژیم صهیونیستی به منظور تداوم حضور نامشروع در خاورمیانه و مخصوصاً غرب آسیا و لشکرکشی و دشمن تراشی برای اسلام و مسلمانان است. سرزمینی که امروز رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۴۸ خود را وارث آن می داند و باعث آوارگی هزاران نفر از مردم مظلوم فلسطین شده است که در پی ایجاد فلسطین جدید با محوریت رژیم صهیونیستی و با وادادگی بعضی سردمداران کشورهای منطقه و در پی معامله قرن امروز های عجیبی از مقاومت را به جهان مخابره می‌کند.

این بیانیه آمده است که این رژیم پوشالی و جعلی صهیونیستی سال‌های سال است با انواع سلاح های سبک و سنگین، شب و روز خواب آسایش را از مردم مظلوم فلسطین گرفته است، رژیمی که با پشتوانه دولت تروریست آمریکا و رئیس جمهور تروریست و مدافع تروریست های عالم فلسطین را در وضعیت غمباری قرار داده است.

در ادامه این بیانیه عنوان شد که آنچه آرمان پلید صهیونیست‌هاست؛ تبدیل فلسطین به یک شهرک در زیر بیرق رژیم جعلی صهیونیستی است و این در حالی است که بر اساس جغرافیای الهی و سیاسی حق مردم فلسطین است که تشکیل دولت واحد فلسطینی با مرکزیت قدس شریف باشد و هرگونه تصرف و تغییر ساختار مسئله فلسطین پاره تن اسلام است باز کردن مسیر برای محو نام اسلام است. چنانچه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با درایت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی کبیر روز جهانی قدس نامگذاری شده است.

این بیانیه می افزاید که به حول قوه الهی آرمان پلید و خواب آشفته صهیونیستی با تکیه بر مقاومت اسلامی و برافراشته شدن پرچم شریف ولایت فقیه و جوشش خون سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مظلوم محور مقاومت تعبیر نخواهد شد چرا که به وعده الهی حزب‌الله مغلوب نخواهد شد و آنچه که مغلوب است کفر و شرک است.

این بیانیه در پایان عنوان کرد مسلمانان دنیا مخصوصاً کشورهای عربی و همسایه های ایران و فلسطین دست در دست هم داده و مسئله فلسطین را از مهمترین مسائل دنیا دانسته تا خواب صهیونیسم و شعار منحوس از بحر تا نهر تعبیر نشده و به حول و قوه الهی شاهد اقامه نماز به امامت ولی فقیه در قدس شریف باشیم.

روز قدس از هوشمندی و نگاه عمیق امام خمینی (ره) امروز جهانی شده است

بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان با تأکید بر اینکه امام خمینی (ره) فرمودند” روز قدس تنها روز فلسطین نیست، روز اسلام و حکومت اسلامی است”.

امام رحمه الله چه خوب ویروس کشتار و قتل عام جمعی را شناسایی کرد ، کویید ۱۹۴۸ که امروز ترند شده است از هوشمندی امام نشات گرفته است زیرا نزدیک به ۴ دهه پیش ، امام مستضعفان روح الله خمینی اخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامید و از همان اوان می دانستند که تنها ویروس کشتار جمعی همین رژیم منحوس و غاصب صهیونیستی است .

روز جهانی قدس، فرصتی است برای به نمایش گذاشتن وحدت امت اسلامی و ملت‌های ستمدیده جهان، این روز مظهر انزجار امت اسلامی از استکبار جهانی بالاخص از رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است. روز قدس روز تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) می باشد.

امروز جمهوری اسلامی ایران با رهبری امام خامنه‌ای تمام توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای آنها به ویژه آل سعود را نقش بر آب کرده به گونه‌ای که جبهه مقاومت قدرتمندتر از هر زمان دیگری این رژیم تروریستی و نامشروع را به ستوه آورده است.

روز قدس، روزی بزرگ است که با آرمان‌های انقلاب اسلامی عجین و هر سال با شور بیشتری در سراسر جهان و کشور عزیزمان، برگزار می شود، امسال نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا، بر خلاف توهمات صهیونیست‌ها، انگیزه‌های بیشتری در میان ملت شریف ایران و ملل جهان ایجاد شده و با پویش‌های جهانی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، صدای دفاع و حمایت از فلسطین پرطنین‌تر از گذشته شده است تا رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی و حامیان آن بدانند، که فلسطین مسأله اول امت اسلام است و در این راه هوشیار و پویاتر از گذشته به وظیفه خود عمل می‌کند.

سازمان بسیج علمی ٬پژوهشی و فناوری سپاه ثارالله استان کرمان به نمایندگی از شبکه بزرگ علمی و پژوهشی و مبتکران و نوآوران این عرصه و همانند سایر حق طلبان و ازادگان جهان این روز بزرگ را گرامی داشته و گوش جان به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب می‌سپارد و از تمامی دلهای بی قرار دعوت به عمل می‌آورد تا با وحدت و گسترش تفکر مقاومت، در راه بازگرداندن حتمی و قطعی قدس شریف آزاد به صاحبان اصلی آن سهمی هرچند کوچک اما ارزشمند داشته باشد.

ابر قدرت های مدعی جهان رژیم غاصب قدس را حمایت می کنند

بسیج کارگران و کارخانجات استان کرمان با بیان اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به ابتکار بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی رحمه الله علیه به عنوان روز قدس نامگذاری گردید ، این اتفاق فرصت مغتنمی برای دفاع از ملت فلسطین در برابر جنایات رژیم غاصب اسرائیل و نمایان ساختن چهره استکباری این رژیم جعلی و حامیان آنان می باشد.

روز قدس، روز نویدبخش پیروزی مستضعفان جهان بر مستکبران است ، روزی که فریاد رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال رژیم صهیونیست غارتگر و روز تقابل جبهه حق در برابر کفر و استکبار است.
روز قدس ، روزی است که همه ی ابرقدرت‌های مدعی جهان که بعضا استعمارگران این زمان هستند و باید این نکته را آویزه گوش خود کنند که اسلام و مسلمانان دیگر ،تحت تسلط و عمال خبیث این قوم مدعی نخواهند بود.

در واقع روز قدس بیانگر اقتدار ، همبستگی ، وحدت و یکپارچگی جهان اسلام به ویژه ملت مقتدر ایران اسلامی در مقابل زورگویی های رژیم جعلی ، غاصب و کودک کش صهیونیستی و حامیان آنان بوده و روز انتشار آرمان‌های قدس شریف است.در همین راستا سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ثارالله استان کرمان همراه با کارگران ، بسیجیان و مجاهدان عرصه کار و تولید و دیگر نهادها و ارگان ها و سازمان ها با توجه به شرایط کنونی کشور و لغو راهپیمایی سراسری روز قدس امسال به دلیل تحت الشعاع قرار گرفتن ایران اسلامی در بحث ویروس منحوس کرونا و تصمیم مسئولان برای حفظ سلامتی مردم و ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم برگزاری مراسم روز جهانی قدس ، ضمن محکوم نمودن تجاوز و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی و کشتار ملت و کودکان بی دفاع و مظلوم فلسطین، با انتشار این بیانیه در فضای مجازی روز جهانی قدس را گرامی داشته و از آحاد ملت شریف ایران خصوصاً کارگران زحمتکش جامعه کار و تولید ، این مردان مجاهد خط مقدم تولید کشور برای استماع سخنان جان بخش ولایت دعوت می نماید .

امیدواریم کارگران عزیز و جامعه کار و تولید استان در روز جمعه دوم خرداد ماه سال جاری مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال ، راس ساعت ۱۲ ظهر از طریق رسانه ملی گوش جان به فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) سپرده و اوامر معظم له را تا سرحد توان جامه عمل بپوشانند.

ایجاد بسیج جهانی در مقابل دشمنان اسلام با حضور در فضای مجازی

بسیج پیشکسوتان استان کرمان در بیانیه روز جهانی قدس تأکید کرد: فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس روح امید را در جامعه اسلامی جهان زنده کرد.

در این بیانیه آمده است؛ جهان اسلام هیچ گاه در آن دوران با چالش های درونی مواجه نبوده است البته حضرت امام خمینی (ره) این روز را فقط مسئله فلسطین نمیدانستند بلکه این روز را روز اسلام و روز حکومت اسلامی دانستند و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین اعلام کردند.

در ادامه این بیانیه می خوانید؛

امروزه دنیای استکبار که مقاومت بیداری اسلامی را در برابر خود می بیند و شکست های روز افزون استکبار و ضعف رژیم صهیونیستی را روزبروز آشکار ساخت سبب شده که نظام سلطه که این بار با اتکابه قدرت نظامی و کشورهای خود باخته در منطقه جهان اسلام را به چالش تبدیل کند.

ضرورت دارد ، بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان کرمان بیش از هر زمان دیگری به پاسداشت این روز و اهتمام مسلمانان برای بسیج جهانی در مقابل دشمنان اصلی اسلام را ایجاد کرده و با حضور خود در فضای مجازی تجلی وحدت و انسجام ملی در برابر استکبار جهانی در جهان اسلام خواهد بود رقم بزند.

لذا بسیجیان پیشکسوت جهاد و شهادت استان کرمان ضمن حضور فعال در فضای مجازی و توجه به فرمایش ولی امر مسلمین در ظهر روز قدس انزجار خود را از استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی اعلام داشته و تا آخرین نفس و قطره خون حمایت خود را از آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و تبعیت پذیری از اوامر ولی امرمسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلام می دارد.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه ثارالله (ع) استان کرمان ، بمناسبت روز جهانی قدس

پاک و منزه است خدایی که (در مبارک) شبی بنده خود(حضرت محمد”ص”) را از مسجد الحرام (مکه معظمه) به مسجد الاقصایی که پیرامونش را مبارک و پر نعمت ساختیم سیر داد تا آیات خود را به او بنمایدکه خدا به حقیقت شنوا و بیناست –(سوره اسراء آیه ۱)

سلام و صلوات خداوند بر حضرت محمد‌ و‌آل ‌محمد(ص) و درود بر ارواح پاک و طیبه شهیدان و امام شهیدان که در ظلمت حاکمیت جهل بر انسان فرامدرن، بر چهره منحوس عافیت‌طلبی تاختند تا زمینه ساز ظهور آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) باشند.

چه زیباست بیعتی دیگر با آرمان والای پیر سفرکرده مان حضرت امام خمینی (ره)، درآخرین جمعه ضیافت پرنور الهی و بهار قرآن و دعا و این یادگار ماندگار، به فرصتی وحدت بخش در مقابله با اشغالگری، قتل عام، تفرقه افکنی و بحران آفرینی رژیم غاصب صهیونیستی در جهان تبدیل شده است.

قدس عضوی است غرقه در خون از پیکره‌ امت اسلامی، پیکره ای که به برکت بیداری اسلامی از انقلاب اسلامی نشئت گرفته و به یاری خداوند متعال به زودی زود پاره‌ تن خویش را از غاصبان پس می‌گیرد.

بدون تردید مقابله با سیاست ها و طرح های رژیم غاصب صهیونیستی با کارنامه ای ۷۰ ساله از اشغالگری، ارتکاب جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت در اراضی اشغالی، نقض مکرر و بی شرمانه قوانین،مقررات و حقوق بین المللی، آواره کردن فلسطینیان و یهودی سازی سرزمین های اشغالی، کشتار مردم مظلوم فلسطین بویژه زنان وکودکان وحتی نیروهای امدادی، تجاوز و نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشورهای همسایه، دروغ پراکنی علیه کشورهای حامی مردم مظلوم فلسطین و بویژه حمایت از گروه های تروریستی با هدف نسل کشی و از میان بردن نام اسلام، بی ثبات سازی کشورهای منطقه، نیازمند وحدت و حمایت تمامی دولت ها و ملت های مسلمان و کشورهایی است که روح آزادی خواهی و حق طلبی همچنان در آنها زنده است.

قطعاً درپشت پرده این جنایات دست حمایت جریان استکبار و ایادی و نوکران سرسپرده آنها درسازمان‌های بین المللی پیش زمینه این خون ریزی‌ها را فراهم کرده است وعلیرغم همه ادعاهای حقوق بشری جهان معاصر که توسط برخی از کشورهای غربی با بوق و کرنا مطرح می‌شود، هم اکنون یکی از خشونت بارترین فرازهای تاریخ معاصر در حال وقوع است که با کمال تأسف حتی کوچکترین صدایی از جانب مدعیان دروغین حقوق بشری به گوش نمی‌رسد.

به راستی در دنیایی که فریاد حقوق بشر و آزادی بیان، گوش‌ها را کر کرده، این گونه نسل کشی و کودک کشی با بی­توجهی رسانه‌های جهانی چه توجیهی دارد؟! آیا وقت آن نیست که مجامع بین المللی و در رأس آن شورای امنیت سازمان ملل متحد با این حوادث اسفناک مقابله کنند.

شهادت سپهبد سلیمانی مهر تائید آمریکا بر حمایت از جنایات های اسرائیل

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری در بیانیه روز قدس اعلام کرد: رژیم صهیونیستی در ماه های اخیر، در ادامه ۷ دهه تجاوز و اشغالگری خود، از ارتکاب هیچ بی شرمی و جنایتی در سرزمین های اشغالی فلسطین ابائی نداشته و دولت آمریکا نیز با توطئه های گوناگون خود بویژه به شهادت رساندن سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، توطئه معامله قرن و… مُهر تایید بر این جنایات زده است.

بر این اساس روز قدس امسال یکی ازحساس ترین مقاطع تاریخی در موضوع فلسطین است که می تواند فرصتی شکوهمند و سرنوشت ساز را در حمایت از مردم مظلوم و تحت ستم و اشغال فلسطین و مبارزات مشروع آنان فراهم سازد.

ما بسیجیان و اعضا سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان ضمن اعلان انزجار از دولت های مزدور و سرکوب گر منطقه و فرا منطقه ای به خصوص مستکبران غربی، اعلام می داریم تا رسیدن ملت فلسطین و سایر ملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود از هیچ کوششی دریغ نکرده و از تمامی نهاد‌های بین المللی می‌خواهیم در اقدامی عاجل، جدی و قاطعانه به این نسل کشی پایان دهند.

آری وعده الهی بسیار نزدیک است و در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی و راهبرد جهانی‌سازی برائت از نظام سلطه و صهیونیست که امروزه جبهه مقاومت ضدصهیونیستی در منطقه را شکست‌ناپذیر و به مشت آهنین امت اسلامی در برابر جریان سازش با رژیم جلاد و جعلی صهیونیستی تبدیل کرده است، به زودی شاهد آزادی قدس شریف و بازگشت آن به دامن پرمهر امت اسلامی خواهیم بود.

مسئله فلسطین عرصه­ یک مجاهدت واجب و لازم اسلامی است

سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان کرمان به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانه ای ابراز کرد: روز جهانی قدس، روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست­ های سفاک، جنایتکار و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روز قدس میراث گران­ بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

رژیم غاصب صهیونیستی و سردمداران زر، زور و تزویر به سرکردگی شیطان بزرگ و دولت غربی، مردم مظلوم فلسطین را به مسلخ بردند و متاسفانه بعضی سران شکم باره و دنیا طلب عرب شاهد تجاوز، قتل و نسل­ کشی مردم غیرنظامی و بی ­پناه فلسطین هستند و افتخار نوکری و خوش خدمتی شیاطین را بر سینه دارند.

رژیم کودک­ کش صهیونیست باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند مسئله فلسطین همچنان یک مسئله اصلی برای جمهوری اسلامی ایران است و هیچ­گاه از دستور کار نظام خارج نخواهد شد.

مسئله فلسطین عرصه­ یک مجاهدت واجب و لازم اسلامی است و هیچ حادثه­ ای ما را از مسئله­ فلسطین جدا نخواهد کرد، از این رو امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه­ تر از سال­ های قبل به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.

این سازمان از تمام مهندسین به ویژه بسیجیان مهندس به همراه سایر قشرها و مردم ولایی دیار سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن دعوت برای استماع بیانات راهبردی ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای که در روز جهانی قدس از رسانه ملی پخش می شود، از همگان جهت حضور فعال و ایجاد پویش های خود جوش جهت حمایت از آرمان فلسطین در فضای مجازی دعوت به عمل می آورد.

رژیم مرتجع سعودی سردمدار تلاش برای فراموشی شدن موضوع فلسطین است

سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمان در بیانه ای روز قدس را نشان دهنده رویارویی حق علیه باطل عنوان کرد و گفت: باطل، صف بندی عدل در مقابل ظلم است.

شانزدهم مرداد سال۵۸ در حالی که کمتر از یک سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گذشته بود، امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در اقدامی هوشمندانه از مسلمانان جهان خواست در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هم بستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند و آن را به عنوان روز قدس انتخاب کنند.

این یک تصمیم راهبردی بود که طی ۴۱ سال اخیر سبب شد در میدان سنگین تنازع بین قدرت های جهانی، آرمان آزادی قدس شریف به مثابه یک ضرورت حتمی و تاریخی پلی به گذشته، حال و آینده آحاد مسلمین ایجاد کند.

بی شک رژیم مرتجع سعودی سردمدار تلاش برای به فراموشی کشاندن موضوع فلسطین است؛ رزیمی که اسناد و گزاره های آشکار و نهان زیادی از هم پوشانی اش با صیهونیست ها وجود دارد رژیمی که مدعی رهبری جهان اسلام است اما به جای مقابله با دشمن اصلی اسلام یعنی آمریکا و رژیم جعلی صیهونیستی و رفع دردهای مسلمانان فلسطینی، یا بمب خوشه ای بر سر مردم مظوم یمن می ریزد و یا به ائتلاف سازی برای تحت فشار قرار دادن سایر ملل مسلمان مبادرت می ورزد.

بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری روز قدس تیری است بر قلب توطئه فراموشی موضوع فلسطین و حرکتی است برای خنثی کردن این توطئه خباثت آمیز استکبار، طرفداران و همکارانشان که دست به یکی کرده اند برای به فراموشی سپردن مساله فلسطین.

معامله قرن و طرح الحاق کرانه باختی و تغییر پایتخت رژیم جعلی اشغالگران صیهونیستی به قدس شریف اگر چه اوج وقاحت و خباثت صیهونیست ها برای حذف موجودیت فلسطین و هویت زدایی از این سرزمین را برملا ساخت اما با اعلام انزجار ملل مسلمان طرحی عقیم و شکست خورده بوده و نشان داد هدف این طرح از ابتدا اشغالگری بیشتر بوده است.

بسیجیان جامعه پزشکی استان کرمان همراه و هم صدا با سایر اقشار جامعه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در روز جهانی قدس نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی؛ در راس آنان آمریکای جهانخوار، رژیم منحوس  و نکبت کودک کش و نژاد پرست صیهونیستی و سایر ایادی پلیدشان اعلام داشته و فشار های تحریمی و بین المللی اعمال شده از سوی کشورهای غربی علیه ملت های مسلمان و جبهه مقاومت را محکوم کرده و بر پیمانی دوباره با تفکرات ناب حضرت روح ا… (ره) در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و لزوم حفظ اتحاد راهبردی جبهه مقاومت در برابر ظلم تاکید میکند.

بنابراین این سازمان از تمامی آحاد مردم جهت استماع بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس و حضور فعال و ایجاد پویش های خود جوش رسانه ای جهت حمایت از آرمان فلسطین در فضای مجازی دعوت به عمل می آورد.

تنها راهبرد موثر برای حل آزادی قدس همان راهبرد فلسطین من البحر الی النهر است

سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان کرمان به مناسبت روزجهانی قدس صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

فلسطین خط مقدم مبارزه مسلمین و آزادی خواهان جهان علیه خطرناک ترین اندیشه تاریخ، یعنی صهیونیسم جهانی است، بی تردید سرنوشت فلسطین مسیر آینده جهان اسلام را رقم خواهد زد.

از این رو در مبانی نظری و اندیشه والای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری کلید حل مشکلات مسلمانان و مهم ترین مسئله دنیای اسلام فلسطین است، بی تردید روز جهانی قدس در لبیک به ندای، ولی امر مسلمین امروز صحنه نمایش خیره کننده بصیرت، آگاهی امت اسلامی و انزجار آنان از اقدام شیطانی ترامپ در انتقال سفارتخانه آمریکا به بیت المقدس و به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی قرار خواهد گرفت.

تحقق این امر نشان خواهد داد که توطئه هایی، چون «معامله قرن» و سازش و عادی سازی روابط با غاصبان فلسطین قهرمان از هم اکنون شکست خورده است و نتیجه‌ای جز سرعت یافتن فروپاشی و محو اسرائیل جنایتکار از صفحه روزگار نخواهد داشت.

تنها راهبرد موثر و قابل پذیرش برای حل مسأله فلسطین همان راهبرد فلسطین من البحر الی النهر، بازگشت فلسطینی‌ها به سرزمین مادری، برگزاری انتخابات آزاد و تعیین سرنوشت آینده این کشور با اراده خود آنان است.

سران خائن کشور‌های مرتجع عربی نیز باید بدانند که با برگزاری جلسات و کنفرانس‌های حمایتی از صهیونیست‌ها مانند کارگروه اقتصادی و سرمایه‌گذاری، خود را بیش از پیش در دل مسلمانان منفور کرده و عمر رژیم خود را کوتاه‌تر می‌کنند.

سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه ثارالله استان کرمان ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه سردمداران کفر، از مردم شهید پرور و عزتمند، بویژه اصناف و بازاریان متدین و انقلابی استان کرمان که همانند سالهای گذشته در صحنه های عشق و وفاداری به نظام و آرمان های امام راحل حضور داشته اند، می‌خواهد با توجه به شرایط روزقدس امسال که از طرف مسئولان عالی رتبه کشور مبنی برعدم راهپیمایی بدلیل شیوع ویروس کرونا، با نشستن درمنزل و گوش فرادادن به بیانات حکیمانه ولی امرمسلمین جهان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام راحل عظیم الشأن و لبیک به فرامین رهبری عزیز انقلاب، خشم و نفرت خود را نسبت به جنایات دژخیمان منحوس اسرائیلی ابراز و تکلیف الهی و انسانی خود را در برابر این حوادث تأسف بار به شایستگی تمام ایفا کنند.

به امید روزی که امام زمان (ع) از پس پرده غیبت بیرون آید و پرچم آزادی‌خواهی با دستان پرکفایت رهبر فرزانه انقلاب  به صاحب اصلی آن حضرت  سپرده شود.

امروز رویای تشکیل خاور میانه بزرگ و اسرائیل از نیل تا فرات رنگ باخته است

سازمان بسیج کارمندان به مناسبت روز جهانی قدس در بیانیه ای اعلام کرد: روز قدس به عنوان یادگار ماندگار امام خمینی (ره) از روزهای مهم و یوم الله است و اعلام می کند امت اسلام زیر بار ظلم نمی رود حتی اگر این ظلم از پشتیبانی بزرگترین و قدرتمندترین دولت های عالم برخوردار باشد.

امروز رویای تشکیل خاور میانه بزرگ و اسرائیل از نیل تا فرات رنگ باخته است و تنها راهبرد موفق در حل مسئله اول جهان اسلام ،تمکین و تحقق راهبرد فلسطین از بحر تا نهر بازگشت فلسطینیان به سرزمین خود و برگزاری یک رفراندوم فراگیر و آزاد در تعیین سرنوشت کشور فلسطین با اراده خود آنها است.
جهان اسلام در راهپیمایی روز جهانی قدس و در اولین سالگرد شهادت شهید القدس سپهبد حاج قاسم سلیمانی نشان خواهد داد نابودی اسرائیل همچنان اولویت اول امت اسلامی است و هرگونه تلاش و طراحی از جمله سازش و عادی سازی روابط با اسرائیل غاصب و کودک کش محکوم یک گناه بزرگ و تاریخی به شمار رفته و با حمایت از رزمندگان مقاومت اسلامی در فلسطین، لبنان و دیگر بلاد اسلامی عزم و اراده خود را در تسریع و تحقق پیش بینی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای در محو غده سرطانی اسرائیل ازمنطقه نشان خواهند داد.

به همین مناسبت آحاد کارمندان بسیجی ادارات و دستگاه های اجرایی استان کرمان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و آرمان تمام شهیدان راه حق بویژه سیدالشهدای جبهه مقاومت هم پای امت اسلامی به منظور بهره مندی حداکثری از بیانات حکیمانه و راهگشای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای با شعار «در خانه می مانیم» به سخنان ایشان گوش جان فرا می دهند، امیدواریم به زودی شاهد محو رژیم غاصب صهیونیستی از صحنه گیتی باشیم.

فلسطین همچنان مسئله اصلی دنیای اسلام است

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان با صدور بیانیه‌ای، از همه آزادی خواهان گیتی دعوت کرد تا امسال در شرایط کرونایی، پیام روز جهانی قدس را با استفاده از شیوه‌های جدید و متفاوت به گوش جهانیان برسانند.

متن این پیام بدین شرح است:

روز جهانی قدس یادگار گران سنگ امام راحل است که از دشمن‌شناسی آن عزیز فرزانه حکایت دارد، فتنه‌هایی که امروز در مسیر آزادی قدس شریف در کشورهای محور مقاومت ایجاد شده‌اند به درستی انتخاب صحیح رهبر کبیر انقلاب در هدف قرار دادن دشمن اصلی جهان اسلام و منطقه یعنی رژیم صهیونیستی را نشان می‌دهد.

در طول چهل سال ملت شریف ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان دادند به میراث امام راحل و پایه‌گذاری که از سوی ایشان در مورد روز جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز جهانی قدس اعلام شد، پایبند بودند و قطعاً امسال هم این گونه خواهد بود.

سال گذشته همه شاهد بودند، راهپیمایی روز قدس در اقصی نقاط دنیا برگزار شد و همین مسئله آثار و برکات خوبی هم در دنیا علیه اسرائیل غاصب به همراه داشت و امسال هم در شرایط کرونایی جهان، پیام روز جهانی قدس به شکلی کاملاً مشهود و برجسته اما با شیوه‌های جدید به گوش تمام دنیا خواهد رسید.

بدون شک تجلیل از روز جهانی قدس، پیامدها و آثار ارزشمندی برای جهان اسلام، کشورهای منطقه و مستضعفین عالم خواهد داشت که یکی از آن پیامدها انسجام کشورهای اسلامی است.

تمامی حوادث و اتفاقات منطقه بر این گزینه تأکید دارند که فلسطین کماکان مسئله اصلی دنیای اسلام است و بر اساس همین واقعیت است که رهبر فرزانه انقلاب ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنان رژیم صهیونیستی را مشکل اصلی دانسته و مسلمانان را از هرگونه انحراف از این دشمن و مشغول شدن به خود برحذر می‌دارند.

اگر امروز بحث اول دنیا در مورد حوزه بهداشت و موضوع «کرونا» است، مسئله معنوی مردم دنیا نیز آزادی «فلسطین» است، سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان ضمن درود به روح پر فتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجدید پیمان با رهبر حکیم و فرزانه‌مان حضرت آیت الله خامنه‌ای، تأکید می‌کند مبارزه با رژیم اشغالگر تا آزادی قدس شریف، آرمان انقلاب اسلامی مردم ایران است.

معامله از پیش شکست خورده و ننگین قرن را نیز محکوم و ان شاالله شکست و رسوایی دیگری برای ستمگران عالم و حامیان رژیم غاصب و کودک کش صیهیونیستی خواهد بود.

شهید سلیمانی همواره مدافع مستضعفین جهان بوده است 

فرمانده بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن دعوت آحاد مردم ایران به ویژه دانشجویان به پیوستن به پویش های مجازی روز قدس به دلیل شرایط کشور، تاکید کرد سیاست های تفرقه انگیز مثلث شوم غربی-عبری-عربی ره به جایی نخواهد برد و ملت فلسطین و جبهه مقاومت به هیچ وجه زیر بار طرح های خفت بار و ظالمانه ی نظام استکبار نمی رود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الرحمن الله الرحمن الرحیم
روز جهانی قدس میراث مبارک حضرت امام خمینی (ره) است. هم اکنون ویروس منحوس کرونا جهان را فرا گرفته است و سبب فروریختن  هیمنه ظاهری و خودساخته ملل استکباری شده است بنابراین جهان در آستانه تغییراتی نو قرار گرفته است اما هنوز زورگویان صهیونیستی کودک کش، به عنوان یکی از نیرومندترین ارتش‌های پوشالی دنیا حضور غاصبانه خود در سرزمین های اشغالی و جنایت‌های فجیع و دردناک را در مرزهای لبنان و سوریه رها نکرده اند.

صدور اندیشه و ایدئولوژی انقلاب اسلامی به همه دنیا بر تفکر شیطانی آنان مهر باطل زده و طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب نابودب آنان نزدیک است بنابراین روز قدس، فرصتی است تا آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان با ابراز نفرت به حامیان رژیم ناتوان صهیونیستی دوران نابودی  آنان را نزدیکترکنند.

ملت عزیز ایران در این چهل سال نشان دادند که همیشه پایبند به نظام و انقلاب اسلامی بوده اند و همچنین شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی خون تازه ای را در رگ ها این انقلاب تازه کرد و اگر ویروس منحوس کرونا نبود قطعا حماسه ای تازه در تاریخ انقلاب اسلامی رقم می خورد اما مسلمانان جهان در مقابل ظلم صهیونیست ها سکوت نکرده اند و فریاد های خود را در فضای مجازی به گوش جهانیان می رسانند.

در سال های گذشته دانشجویان همیشه سکان دار راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان بودنند و امسال هم با پویش های گوناگونی که در فضای مجازی راه اندازی کرده اند و تولیداتی که در این زمینه آماده کردنند ظلم و جنایت این رژیم غاصب را به جهانیان نشان داده اند.

امسال اولین روز قدسی است که  بدون سید الشهدای مقاومت برگزار می شود سپهبد شهید قاسم سلیمانی همیشه مدافع مظلومان و مستضعفین جهان بوده است و همه ملت ایران به ویژه دانشجویان در امتداد خون فرمانده مقامت تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی در میدان مبارزه می کنند.

«گفتمان مقاومت» و «حمایت فلسطین محور» تنها راه حل مسئله فلسطین است

سازمان بسیج فرهنگیان در بیانیه روز جهانی قدس  تأکید کرد که قدام انقلابی، راهبردی، حکیمانه و آینده نگرانه حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس»، با جهانی سازی «حمایت از فلسطین» و «آرمان آزادسازی قدس شریف» در نقطه اوج و بلوغ، امروز آحاد جوامع و ملل حق طلب، آزاده و ظلم ستیز را با خود همراه ساخته است و بیش از هر زمان دیگری نظام سلطه و صهیونیسم ،به ویژه رژیم پلید حاکم بر ایالات متحده آمریکا و پادو‌های منطقه‌ای آن را نگران وهراسان نمودهاست.

در این بیانیه آمده است:

قصه پرغصه فلسطین که با طرح «معامله قرن» و شکل گیری اراده‌ای شوم و خیانت بار وارد مرحله نوینی شده است، امروز انتفاضه فلسطین را فراتر از سرزمین‌های اشغالی بهانتفاضه جهانیوبینالمللی تبدیل کرده است.

طرح معامله قرن که در واقع نماد جاهلیت مدرن، سند رسوایی مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق ملت‌ها و وسیله‌ای برای نابودی فلسطین و به فراموشی سپردن آرمان بلند قدس شریف و امنیت سازی دائمی برای رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی، است، به یاری خداوند و به برکت مقاومت مردم مظلوم و بی‌دفاع آن و هوشمندی و حمایت‌های امت اسلامی به ویژه ملت ایران خنثی و هم اینک تفکر ،مقاومت اسلامی بر اساس وحدت، اخوت و بیداری اسلامی از آفریقا تا مدیترانه و فراتر از جغرافیای منطقه در قلب اروپا و آمریکا معادله مقاومت برابر استکبار و سلطه گری را در افق هزاره سوم، نویدبخش تحقق شعار راهبردیحضرتامام(رحمت الله علیه)در«حذفاسرائیلازصفحهروزگار»گردیدهاست.

«گفتمان مقاومت» و «حمایت فلسطین محور» که عمق راهبردی آن امروز جهانی شده است، تنها راه حل مسئله فلسطین را اخراج اشغالگران و برچیدن بساط صهیونیست‌ها از سرزمین‌های اشغالی و بازگشت آوارگان فلسطین برای خلق انتخاباتی آزاد و تحقق اراده آنان در تعیین سرنوشت خود می‌داند و هرگونه طرح و اقدامی که با این موضع حق و قانونی فاصله داشته باشد را شکست خورده و بازی در زمین اشغالگران قدس و حامیان پلید آن می‌داند.

سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت و فلسطین به ویژه سیدالشهدای جبهه مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بدینوسیله حمایت خود را از خط مقاومت و انتفاضه اعلام نموده و بر ضرورت وحدت، همگرایی و یکپارچگی گروه های فلسطینی برابر رژیم کودک کش صهیونیستی، تاکیدنموده ویهودی سازی سرزمین های اشغالی و تلاش برای نابودی هویت ملی و تاریخی فلسطین را به شدت محکوم کرده و از سازمان ها و نهادهای بین المللی و منطقهای میخواهیم با اتخاذ مواضع قطعی و عملی مانع تداوم این توطئه خطرناک شوند.

جامعه زنان خواستار توجه بیشترسازمانهای بین المللی در حمایت ازحقوق زنان وکودکان بی دفاع فلسطین است

سازمان بسیج جامعه زنان استان کرمان به مناسبت روزجهانی قدس صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:
پیام روشن روزجهانی قدس این است که جمهوری اسلامی ایران هرگز دفاع ازحق وعدالت رابه خاطرمیل قدرتهای استکباری کنارنمی گذاردوهمچنان پیشتاز این حرکت مبارک باقی خواهدماند . ما زنان مسلمان ایرانی همبستگی خودرابا ملت عزیزفلسطین اعلام می نمائیم خواه مثل هرسال ازطریق راهپیمایی روزقدس ونمایش قدرتمندانه حامیان فلسطین ،خواه امسال که به دلیل بیماری کوید۱۹خانه نشین هستیم بازبان،قلم ازاعماق وجود مان این همبستگی رااعلام می نماییم.

باگذشت ۴۰سال ازابتکار راهبردی ودوراندیشی پیامبرگونه امام مستضعفان وپابرهنگان خمینی کبیر_رحمه ا…علیه)درنامگذاری جمعه آخرماه مبارک رمضان به عنوان (روزجهانی قدس)ظرفیت ها وانرژی درونی جهان اسلام متراکم تر وقدرتمندتر ازهمیشه رژیم جلاد وکود کش صیهونیستی رادرمخمصه وتنگنای استراتژیک قرارداده است به گونه ای که تلاش های شبکه سلطه وصیهونیست به رغم سرمایه گذاری فراوان درمقابله بااین خیزش بزرگ جهانی وضدصیهونیستی طرفی نبسته است .

آرمان آزادی قدس شریف ورهایی ملت مظلوم فلسطین ازیوغ سلطه وجنایت غاصبان صیهونیست درپرتوگفتمان انقلاب اسلامی وراهبردجهانی سازی برائت ازنظام سلطه وصیهونیست درروز جهانی قدس،امروز جبهه مقاومت ضدصیهونیستی درمنطقه راشکست ناپذیر و به مشت آهنین امت اسلامی برابرجریان سازش بارژیم جلاد جعلی صیهونیستی تبدیل کرده است.
حرکت بیداری اسلامی باسرنگونی حکام وابسته ومرتجع عرب درحالی دوران بازیابی خودراطی میکندکه هنوز آتش خشم وکینه استکبارجهانی برای انتقام گیری از جبهه مقاومت درکشور فلسطین ویمن شعله وراست
دشمنان اسلام مزدوران استکبار وصیهونیسم جهانی بدانندکه جهان اسلام باحفظ یکپارچگی خود دربرابرآنها می ایستند وآگاه باشند که بااین حرکات فجیع نمی توانند موج بیداری اسلامی وروحیه ضداستکباری مسلمان راکم رنگ کنند ودرمیان آنان تفرقه بیاندازندعلاوه برتروریسم دولتی رژیم صیهونیستی درعصرکنونی وحمایت های غرب ازاین رژیم جعلی نشان دهنده ماهیت واقعی غرب است .آنها درواقع حامی وشریک رژیم کودک کشی هستند که صدها هزار شهروندبی گناه فلسطینی وغیرفلسطینی رابه کام مرگ کشانده است ومدعیان دموکراسی وحقوق بشر درغرب آن رابه انواع گوناگون تائیدکرده اند
بسیج جامعه زنان سپاه ثارالله کرمان ضمن محکوم نمودن معامله عربی آمریکایی ( معامله قرن )حمایت بی دریغ اززنان وکودکان مسلمان دراقصی نقاط جهان اعلام می نمائیم وخواستار توجه بیشترسازمانهای بین المللی درجهت حمایت ازحقوق زنان وکودکان بی دفاع فلسطین ،عراق،افغانستان ،یمن بوده وخروج هرچه سریعتر نظامیان اشغالگر ازاین سرزمینها راخواستاریم.

مازنان مسلمان ایران باتاسی به حضرت فاطمه الزهرا سلام ا…علیهما همواره آماده دفاع همه جانبه ازآرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی وقدس شریف و منویات امام خامنه ای مدظله العالی بوده.
وضمن محکومیت شدید معامله قرن وحامیان غربی وصیهونیستی آن ، ازجمله فرانسه وعربستان ضمن رد هرگونه افراطی گری وخشونت نابه جا ،سکوت مدعیان آزادی بیان رامحکوم می نماییم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false