فرمانده انتظامی انار گفت : افرادی که بر هر دلیل قادر به روزه گرفتن نمی باشند از هرگونه تظاهر به روزه خواری شامل خوردن،آشامیدن و یا سیگار کشیدن در واحدهای صنفی ،اماکن عمومی ،معابر عمومی،خودروها و…پرهیز نمایند تاضمن رعایت احکام شرعی به سایر افراد روزه دار احترام گذاشته شود.

به گزارش راه آرمان؛ سرهنگ “رضا خلیلی نژاد”فرمانده نیروی انتظامی شهرستان انار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان بیان داشت: لازم است همه برای بهره مندی از فیوضات این ماه عزیز که ماه خودسازی و تزکیه نفس است بهترین استفاده را ببریم .

وی ضمن تاکید بر حفظ حرمت ماه مبارک رمضان اظهار داشت:افرادی که بر هر دلیل قادر به روزه گرفتن نمی باشند از هرگونه تظاهر به روزه خواری شامل خوردن،آشامیدن و یا سیگار کشیدن در واحدهای صنفی ،اماکن عمومی ،معابر عمومی،خودروها و…پرهیز نمایند تاضمن رعایت احکام شرعی به سایر افراد روزه دار احترام گذاشته شود.

خلیلی نژاددر ادامه افزود:به منظور ارائه خدمات و رفاه حال مسافرین و افرادی که داری عذر شرعی هستند ؛متصدیان مراکز بین راهی ،کسبه ها ،رستوران ها می توانند پس از اخذ مجوز از اداره نظارت بر اماکن عمومی و رعایت شئونات اسلامی و استتار مناسب فعالیت کنند و رانندگان اعم از وسایل نقلیه عمومی و خصوصی موظف به رعایت ضوابط شرعی بوده و از هرگونه تظاهر به روزه خواری یا ایجاد آلودگی صوتی پرهیز کنند.

فرمانده انتظامی انار در پایان با اشاره به همکاری و اهتمام بیش از پیش همه شهروندان یادآور شد:ماه مبارک رمضان وقتی است برای رهاشدن از وابستگی های دنیوی و توجه به اعمال دینی و معنویات جهت تسلط بیشر بر رفتار و کردار تا در نهایت منجر به نزدیکی بیشتر به خداوند متعال و صمیمیت بیشتر میان افراد جامعه می گردد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری