به گزارش راه آرمان؛ علیرضا منظری توکلی سرپرست دانشگاه آزاد واحد کرمان عصر امروز با حضور در مراسم بدرقه دانشجویان دختر به کربلای معلی گفت: همه ائمه درب های ورود به رحمت الهی هستند اما آن در رحمتی که از سوی امام حسین (ع) به سوی خداوند باز می شود، وسیع تر است به همین دلیل دعا و نماز در حرم امام حسین (ع) مورد اجابت  قرار می گیرد.

منظری توکلی عنوان کرد: امام حسین (ع) تمام هستی خود را با خدامعامله کرد و به همین دلیل آن حضرت  کشتی نجات است؛ لذا کشتی امام حسین برای نجات انسان ها حتما سریع تراست.

سرپرست دانشگاه آزاد واحد کرمان با بیان اینکه مشکلاتی در راه سفر وجود دارد، گفت: تمام صفای این زیارت به آن است که انسان بخشی از سختی هایی که  اهل بیت رسول خدا در مسیر سفر نجف به کربلا و شام راتحمل کردند را درک کند.

لازم به ذکر است که کاروان شباب المقاومت خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد کرمان دارای ۳۶ نفر زائر خواهر و ۸ نفر خادم برادر است که عصر امروز یکشنبه ۱۳ مهر ماه عازم کربلا ی معلی شدند.

این کاروان به مدت ۱۳ روز برنامه ریزی شده است که کربلا معلی، نجف، کاظمین، سامرا و …در برنامه قرار دارد و هماهنگی ها لازم جهت اسکان، حمل ونقلدانشجویان در خاک عراق انجام شده است .

لازم به ذکر است که ۸۰ درصد از این دانشجویان زیارت اولی هستند.

انتهای پیام/ی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری