نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: ائمه جمعه از حامیان جدی نیروی انتظامی هستند و ما همچنان نقش حمایتی و تبلیغی خود را در این زمینه خواهیم داشت.

حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به سخنان فرمانده نیروی انتظامی در جمع ائمه جمعه سراسر کشور گفت: سردار اشتری نکات بسیار خوب و امید بخشی را در زمینه برخورد با قانون شکنان و هنجارشکنان مطرح کردند.

وی ادامه داد: در راستای برخورد با ناهنجاری ها دو اتفاق باید بیافتد؛ یکی اینکه باید مکانیزم برخورد را کاملا مورد توجه قرار دهیم و هر چه می توانیم یک مکانیزم تعریف شده، فراگیر و منطقی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به مطلب فوق افزود: دیگری اینکه کسانی که در این صحنه های ورود پیدا می کنند مورد حمایت جدی واقع شوند؛ به این معنی کسانی که در چهار چوب قانونی وارد یک مجموعه می شوند برای اینکه از قانون وشرع حمایت کنند؛ باید مورد حمایت جدی دیگران قرار بگیرند و  امیدوارم این مسئله (برخورد با قانون شکنان و هنجار شکنان) در همه اتفاق بیافتد.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی با بیان اینکه ما در برخود با قانون شکنان و هنجار شکنان از ابتدا در کنار ناجا بوده ایم، تصریح کرد: مطمئنا تا پایان خط نیز در زمینه برخورد با قانون شکنان و هنجار شکنان خواهیم ماند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: ائمه جمعه از حامیان جدی نیروی انتظامی هستند و ما همچنان نقش حمایتی و تبلیغی خود را در این زمینه خواهیم داشت.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری