این روزها با بوجود آمدن بسیاری از مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی پچ پچ ها هم بین مردم زیاد شده و اکثرا می گویند دوره آخرالزمان شده است.

 

 

 

 

به گزارش راه آرمان؛ این روزها با بوجود آمدن بسیاری از مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی پچ پچ ها هم بین مردم زیاد شده و اکثرا می گویند دوره آخرالزمان شده است.

ملاحظه بفرمایید:

مسائل اقتصادی؛ با بوجود آمدن تورم، رکود ، گران فروشی های متعدد،  و در حال حاضر هم با کم فروشی هایی که پیش آمده است، نچرخیدن چرخ اقتصاد به نفع تولید کنندگان، صادرات کم و واردات بی حدو حساب چیزهایی که در داخل مشابه اش زیاد است از جمله سنگ پا  که متاسفانه نظارت توسط مسئولین یا کم است و یا اصلا وجود ندارد و وقتی هم از مردم می خواهیم که در این راستا مطالبه گر باشند می گویند دوره آخرالزمان شده است.

مسائل اجتماعی؛ زلزله ها، وجود سیلاب ها، شهادت مرزبان ها و نیروی انتظامی توسط اشرار  و تصادفات متعدد با اتوبوس باز بجای مطالبه گری از مسئولین دوره آخر الزمان شنیده می شود.

مسائل سیاسی؛ برجام که گذشت و آثارش همچنان باقیست و حالا تصویب لایحه پالرمو و fatf ، بحث داغ مجلس درباره استانی شدن انتخابات و خیلی از مسائل دیگر می گویند دوره آخرالزمان شده است.

مسائل فرهنگی ؛ اجرای سند ۲۰۳۰ در مدارس، چهارشنبه های سفید، اجرای کنسرت های غیر مجاز ، گذاشتن آهنگ های شاد در برخی مدارس و رقاصی دانش آموزان، پوشش های نامناسب و بدحجابی بی حد و مرز، گفتار،کردار  و  پوشش سلبریتی ها در اینستاگرام و فضای داغ شبکه های اجتماعی  و این اواخر ضرب و شتم دختر ۱۵ ساله توسط یک پسر سیرجانی از جمله مواردی است که باید مطالبه شود ولی باز به دوره آخرالزمان ربطش می دهند.

بالاخره اینکه هر مشکلی که در کشور پیش می آید برای اینکه در حل و فصل آن کمک کنند می گویند دوره آخرالزمان شده است، مگر دوره آخرالزمان چه اتفاقی می افتد که ورد زبان همه شده ، نظر شما در این رابطه چیست؟

 

انتهای پیام/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری